Hanefi Öksüz yılın 50 iş adamı arasında!

Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz Anadolu'nun 50 iş adamı arasına girdi

Hanefi Öksüz yılın 50 iş adamı arasında!

Kahramanmaraş'ın tek Holding olma özelliğini taşıyan Hayır sever iş adamı Hanefi ÖKSÜZ ülkemizde en etkin 50 iş adamının arasına girerek Kahramanmaraş'ın gururu oldu. ANADOLU 500'DE KİPAŞ'IN BÜYÜK BAŞARISI Kipaş Holding büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Kahramanmaraş'a ve ülkemize yaptığı yatırımlar ve sağladığı istihdamla ülke eknomisinin gelişmesinde örnek şirketlerden biri olan Kipaş Holding, ekonomi dünyasının nabzını tutan Ekonomist Dergisinin hazırladığı ve İstanbul, Ankara, İzmir ileri dışında kalan Anadolu şehirlerinde ki en büyük 500 şirketi tespit ettiği "Anadolu 500" listesinde 6 şirketi ve 3 iştiraki ile büyük bir başarı elde etti. Ekonomimizin en zor zamanlarında açtığı Kahramanmaraş Karacasu'da açtığı 3 büyük iplik işletmesiyle gücüne güç katan Kipaş Holding bizleri gururlandırmaya devam ediyor.

M.HANEFİ ÖKSÜZ TÜRKİYE'NİN EN ETKİN İŞADAMLARI LİSTESİNDE Kipaş Holding K. Maraş'ın gururu olmaya devam ediyor. Bir çok yatırımı ve sağladığı geniş istihdamla bölge ve ülke ekonomimize büyük destek sağlayan Kipaş Holding, ekonomi dünyasında da başarıyla da kendinden söz ettiriyor. Son olarak ekonomi dünyası ile ilgili yayın yapan BusinessLife Dergisi Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı M.Hanefi ÖKSÜZ'ü "İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı" arasında gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.