Hamamlar açıldı, Kahramanmaraş'ta vatandaş kese ve masaja koştu

Kahramanmaraş'ta hamam kültürü çok gelişmiş olduğu için vatandaşlar 3 aydır kapalı olan hamamların açılmasını dört gözle bekliyordu. Yasak kalkınca hamamlara koşanlar kese ve masaj yaptırdı.

Hamamlar açıldı, Kahramanmaraş'ta vatandaş kese ve masaja koştu

Kahramanmaraş'ta yasakların kalkmasıyla birlikte hamamlar açıldı, hamamı özleyen vatandaşlar kese ve masaj yaptırarak 3 ayın yorgunluğunu attı.

Koronavirüs yasakları dolayısıyla 3 aydır kapalı olan hamamlarda yasaklar Kahramanmaraş'ta kalktı. 3 aydır hamam ve SPA'ya gidemeyen vatandaşlar soluğu buralarda aldı.

KAHRAMANMARAŞ'TA HAMAM KÜLTÜRÜ YOĞUN
Hamam kültürünün yoğun olduğu Kahramanmaraş'ta vatandaşlar hamamlara koştu. Hamam ve SPA merkezlerine giden vatandaşlar, köpük banyosu yapıp kese attırdı. Buhar odası ve saunaya girmeyi de ihmâl etmeyen vatandaşlar kese ve masaj yaptırarak 3 ayın yorgunluğunu attı. Hamam ve SPA merkezleri koronavirüs tedbirleri kapsamında ziyaretçilerine hizmet veriyor.

“HAMAMLAR 3 AY KAPALI KALDI”
Hamam işletme sahibi, "Koronavirüsün ikinci dalgasıyla birlikte gelen yasaklarla işletmemiz 3 ay kapalı kaldı. 3 ay sonra tekrar hizmet vermeye başladık. Vatandaşlar hamam ve spa'yı özlemiş.

KESE VE MASAJ
Buraya gelerek en çok kese ve köpük masajı yaptırmak istiyorlar. Kese, köpük banyosu, sauna, buhar odası, ve masaj hizmeti veriyoruz. 3 aydır hamama gidemeyen vatandaşlar buraya gelerek 3 ayın yorgunluğunu atıyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2021, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.