Haberimiz ses getirdi, Büyükşehir Belediyesi Aksu Nehri ve çevresini temizledi

Kanal Maraş olarak geçtiğimiz günlerde Aksu Nehri köprüsünün altına atılan tonlarca çöp'ün atıldığını ve çevre kirliliğini gündeme getirmiştik. Yaptığımız haber üzerine belediye ekipleri temizlik çalışmalarına başladı.

Haberimiz ses getirdi, Büyükşehir Belediyesi Aksu Nehri ve çevresini temizledi

Halkın haber alma ihtiyacını karşılamasının yanı sıra kentin sorunlarını gündeme getirerek, çözüm yollarının bulunması noktasında yetkililere uyarılarda bulunarak, üstlendiği sorumlulukla yayın hayatına devam eden Kanal Maraş olarak Kahramanmaraş’ın geleceğini en çok tehdit eden çevre kirliliğinin ciddi boyutlara ulaşmaması için önemli haberlere imza atmaya devam ediyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Kanal Maraş, Aksu Nehri ve çevresinde gelişigüzel çevre kirliliğine neden olan tonlarca çöp atılarak çevre kirliliğine dikkat çeken bir haber yapmıştı. Haberimiz sonrası Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri harekete geçti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler bu sabah itibariyle Aksu Nehri ve civarındaki kirliliği temizlemek için çalışmalarına başladı. Duyarsız vatandaşların attığı çöpler nedeniyle kirlenen köprü çevresinde Kötü koku ve görüntü kirliği belediye ekipleri tarafından temizlendi.

"Kahramanmaraş'ta çevre felaketi! Vatandaş isyan etti" başlıklı haberimiz

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.