Güngör’den kat personeline göksun elması!

2 Kasım’da korona virüse yakalanan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’den haber var. Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesinde tedavi gören Güngör’ün Göksun’den özel elma getirerek sağlık personeline dağıttığı ve kaldığı odada hiçbir konfordan kaçınılmadığı, odasına yapılan hizmetin ise kusursuz olduğu iddia edildi.

Güngör’den kat personeline göksun elması!
banner150

Korona virüse yakalandığını kendi sosyal medya hesabından 2 Kasım’da duyuran Güngör, ev karantinasından sonra iddialara göre kronik hastalığı bulunduğu gerekçesi ile Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Teyit edilemeyen iddialara göre ise Güngör’ün kronik rahatsızlığını yakın çevresine söylediği ve iyileşemeyeceği yönünde ciddi endişelerinin olduğu iddia edildi. İddialara kanıt olarak ise Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi 2. Kat da servis odasında kaldığı ve  personelin hepsine özel Göksun elması getirildiği öne sürüldü.

ODAYA DOKTOR HARİÇ GİRİLMESİ YASAK

Başkan Güngör’ün doktor ve temizlik personeli hariç odasına kimseyi almadığı da gelen diğer iddialar arasında. Hastalığı atamayacağı korkusu taşıyan Güngör’ün kendine verilen 8 ilacı ret ettiği yönünde iddiaların bulunduğu ilaçları ise kronik hastalığını tetikleyeceği endişesi taşıdığı için içmediği öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 08:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice demir
Hatice demir - 2 hafta Önce

Öncelikle Sayın başkanımıza geçmiş olsun. Yaptığınız haberi okurken vaktimden 1dakikamı çaldıgınızı belirtmek isterim. Hiçbir amacı olmayan, haber niteliği taşımayan, tamamen siyasetten uzak magazinsel bir dille yazdıgınız bu yazıda yapmış oldugunuz asılsız iddealar ile Başkanımızı karalayamazsınız.

Ali toplama
Ali toplama - 2 hafta Önce

Öncelikle sn Belediye başkanıma geçmiş olsun sadece bir haber yapmak ugruna insanlığınızdan çıkıp yorum yapacağınıza geçmiş olsun dilegi yayınlasaydın işinize son mu verilirdi yapmış oldugunuz meslege saygı duyun insanlara saygı duyun sadece dünyevi işleri bırakın birazda edebi hayatı düşün

Harun yılmaz
Harun yılmaz - 2 hafta Önce

Zaten bir faydası olmadı maraşa bir dikili ağacı bile yok ha varlığı ha yokluğu kahramanmaraşın gelmiş geçmiş en beceriksiz belediye başkanıdır güngör

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.