Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Sadullah Kavak, Kanal Maraş'ı ziyaret etti

AK Parti ile yollarını ayıran Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi'nin kurucular kurulu üyeler listesinde yer alan Kahramanmaraşlı Sadullah Kavak Kahramanmaraş'ın en çok takip edilen haber merkezi Kanal Maraş'ı ziyaret etti.

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Sadullah Kavak, Kanal Maraş'ı ziyaret etti

Kanal Maraş haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni ve köşe yazarı Mustafa Karaaslan tarafından karşılanan Kavak, daha sonra Karaaslan ile bir süre sohbet etti. Hoş sohbetler eşliğinde gerçekleşen ziyarette Karaaslan ve Kavak gündeme ilişkin fikir alış-verişinde bulundu. Genel Yayın Yönetmeni Karaaslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu nazik ziyaretten dolayı Sadullah Kavak'a teşekkür etti.

Gelecek Partisi kurucular kurulu üyesi Sadullah Kavak basın özgürlüğüne vurgu yaparak, “Öncelikle size Sayın Başbakan'dan selam getirdim. Basın özgürlüğü bir demokrasi açısından olmazsa olmazlardan biridir. Bizde Gelecek Partisi olarak Kahramanmaraş basınının hep yanında olacağız. Partim adına bu görevi yerine getirmeye çalışıyorum, umarım bunda başarılı olurum. Yayın hayatında Ankara'da Kanal Maraş'ın inanılmaz takipçileri var. Bende onlardan biriyim. Hem Kanal Maraş'ın yayın politikası hem de Sayın Karaaslan'ın köşe yazıları Ankara'da en çok okunan yazılar diyebilirim, kendisine ve Kanal Maraş'a bundan sonraki yeni yayın hayatında başarılar dilerim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.