Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanılığı'nda deprem: ''Şer peşinde olanlara fırsat vermedim'' diyerek istifa etti

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Ali Gülgöz, görevinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından açıkladı.

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanılığı'nda deprem: ''Şer peşinde olanlara fırsat vermedim'' diyerek istifa etti
banner150

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Ali Gülgöz, sosyal medya hesabından, ''şer peşinde olanlara fırsat vermedim vermem'' diyerek görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.
 


 

Gülgöz, istifasına ilişkin şu açıklamayı yaptı: 

"Değerli Abilerim, Kardeşlerim Liderim Davutoğlu partim Gelecek partisidir. Ancak bulunmuş olduğum K.Maraş il teşkilatından il başkan yardımcılığı ve il iletişim başkanlığı görevinden istifa ediyorum. Sinsi planlar, şer peşinde olanlara fırsat vermedim vermem de. benim sofram 81 ilden her kardeşime açıktır. Doğruları hakkaniyeti yazmaya ve savunmaya devam edeceğim."

Gülgöz'e telefonla ulaşan haber merkezimiz istifa olayının doğruluğunu sordu ve Ali Gülgöz; ''gördüğüm lüzum üzerine görevlerimden istifa ettim. Ancak partim den istifa etmedim. Partime ve liderim Ahmet Davutoğluna sonuna kadar bağlıyım'' dedi.
 


 

Kanal Maraş 11 Kasım 2020 tarihli "Gelecek Partisi'nde istifa eden edene!" başlıklı haberinde, Kahramanmaraş'ta Gelecek Partisi'nin 3 Ekim İl Kongresinden sonra çok sayıda istifanın gerçekleştiğini duyurmuştu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve teşkilat başkanı, Kahramanmaraş'ta ki parti yönetimindeki yöneticilerin istifası ile alakalı nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.