Fırnız işletme sahibi: ''Kötü olaylarla değil güzelliklerle anılmak istiyoruz''

Türkiye gündeminde geniş yankı uyandıran ve bayramın ilk günü 12 kişinin yaralanmasına sebep olan Çardak kavgası gündemden düşmek bilmiyor. Fırnız Göz Alabalık Tesisi İşletme Sahibi Bülent Aras, ''Kötü olaylarla anılmak istemiyoruz, güzelliklerle anılmak istiyoruz'' mesajını verdi.

Doğa güzellikleriyle kendine hayran bırakan bir şehir olma özelliği taşıyan Kahramanmaraş’ın en güzel piknik yeri, Fırnız Mesire alanı sıcaktan bunalanlar için serinleyenlerin adresi oluyor.

Bizde Kanal Maraş ekibi olarak Fırnız Göz Alabalık tesislerine giderek doğal güzellikleri sizlerle paylaştık. Fırnız Göz Alabalık, Kahramanmaraş’ın bunaltıcı sıcaklarında en çok rağbet gören kaçış noktalarından bir tanesi.  Kentin en önemli su kaynaklarının bulunduğu Fırnız vadisindeki birçok alabalık tesisinden kapasite ve hizmet çeşitliliği açısından en büyük olanı burası. Restoran, büfe, çocuk parkı ve vadi boyunca geniş bir alana yayılan piknik çardakları ile hizmet veriyor.

ZİYARETÇİ AKINI YAŞANIYOR
Yıl boyunca hizmet veren tesis yaz ve bahar aylarında özellikle  haftasonları kaçacak çok fazla alternatifi olmayan çevre illerden gelenlerle birlikte ziyaretçi akınına uğruyor. 

Fiyatlar vadideki diğer tesislere göre şehirdeki tekdüze restoranlara göre çok uygun.

"BİZ BU GÜZELLİKLERLE ANILMAK İSTİYORUZ"
Fırnız Göz Alabalık Tesisi İşletme Sahibi Bülent Aras Çardak kavgasına ilişkin yaptığı açıklamada, ''Kötü olaylarla anılmak istemiyoruz, güzelliklerle anılmak istiyoruz. Biz buraya gelen insanlara kötü bir muamele yapmıyoruz. Biz buraya gelen insanlara iyiliği, güzelliği, insanlığı ve beraber yaşamak istiyoruz." dedi.

KAYNAK : Kanal Maraş Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 16:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 3 ay Önce

Madem öyle o zaman müşterilere insan gibi davranın.
Bundan birkaç yıl önce şehir dışından gelen misafirlerimi, annemi, babamı getirdim. Orada içki içenler vardı. Onları uyarmanızı istedim. Muhtemelen onları tanıyordunuz ki güya uyardınız.
Tekrar yanınıza geldim, şunları uyarın diye. Köpek sürüsü gibi üzerime saldırdınız. Sırf ailem var diye, sıkıntı çıkmasın diye oradan apar topar kalktık.
Pislikten geçilmiyor, müşteriye nasıl davranılması gerektiğini bilmiyorsunuz. Sürüm sürüm sürünün inşAllah.
Yalaka Haber iş başında bu arada.

46 musti
46 musti - 3 ay Önce

Hadi gülüm yandan yandan--------------Kimlere ne yamuk yaptınızki başınıza bu olaylar geldi ALLAH HER ZAMAN KADİRDİR.Etme bulursun.

Mehmet atabey
Mehmet atabey - 3 ay Önce

VAllahi iyi güzel konuşuyorsunuzda ben bir kere gittim, ve birdahada gitmem inşAllah servis sıfır yiyecekler çok lezettsiz garsondan bişey istiyorsun getirmiyor, bu yaşanan olaydan dolayı suçlamıyorum ama oraya bir çeki düzen verilmesi gerekiyor konuşmayla olmuyor bu işler

Mehmet
Mehmet - 3 ay Önce

Tüm haberlerin yorumlarına baktım hep aynı kişiler yorum yapmış eee kardeşim beğenmiyorsan gitmezsin olur biter seni zorla oraya sokmuyorlar ki her gün full doluyor zaten oralar bu kadar kötüyse bu kadar insan niye gidiyor bırakın kıskançlık yapıp milletin ekmeğiyle oynamayın.

Tuğba
Tuğba - 3 ay Önce

Benzer olayı geçen bayram biz yaşadık, ailemle gittik ve garsona hesap ödedik fakatakşam saat 8-9 gibi hava kararmıştı eve giderken arabanın önünü kesip hesap ödemediniz tekrar para ödeyeceksiniz diye bizim önümüzü kestiler, vergi denetmenleri siZi de iş başına çağırıyorum, herhangi bir fiş vermediler, bir insana ailesinin yanında yol kesip silah çeken bir işletmedir burası!!!!!K.Maraş belediye başkanı halkına sahip çık!!!!!Oy zamanı bizde siZe sahip çıkalım.....

Kamil söz
Kamil söz - 3 ay Önce

Yol kesmek adam öldürmek ,siz böyle anılmak istetiyorsunuz

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.