Fırnız'da uyuyan bir vatandaş...

Yeşil serinliğe kendilerini bırakmak isteyenler, başta hafta sonları olmak üzere rotasını doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü Fırnız'a çeviriyor.

Kahramanmaraş'ta, Ağustos sıcaklarından bunalanlar tarafından mesire yerleri ve göletleri için tercih ediliyor. Özellikle Kahramanmaraşlılar, kentin doğal klima etkisine sahip Fırnız Mesire Alanına akın ediyor. Kum, deniz ve güneş tercihini bir yana bırakanların alternatif seyahat planları arasında yer alan Fırnız'daki mesire ve dinlence alanları doğal klima ortamında huzur ve sessizliği arayanlarla dolup taşıyor.

DOĞAL GÜZELLİK
Doğadaki tüm canlılar gibi insanlar da baharda kapalı alanlarda kalmak yerine kendilerini doğaya atmak ister...  Termosunu, örtüsünü, sepetini alan herkes yeşile koşturur.

DERİN UYKU GETİRİYOR
Mesire alanı ayrıca insana derin bir uyku getiriyor. Rahat bir uykuya dalan Kahramanmaraşlı Ersin Başkır, "Ben buraya yaklaşık 25 yıldır geliyorum. Burası çok güzel herkesin gelmesini tavsiye ediyorum." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 7 ay Önce

Aklama çabaları

46 46
46 46 - 7 ay Önce

ÇARKIFELEK

Torun
Torun - 7 ay Önce

Mübarek insan Ersin baba mükemmelsin seviyoruz seni

SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.