Fethi Çokkeser'den Kanal Maraş mikrofonlarına çarpıcı açıklamalarda bulundu

Kahramanmaraşlı Teknik Direktör Fethi Çokkeser Kahramanmaraş 12 Şubat Stadyumu'nda Kahramanmaraş futbolu ve Kahramanmaraşspor hakkında Kanal Maraş mikrofonlarına çok özel açıklamalarda bulundu.

Kahramanmaraşlı Teknik Direktör Fethi Çokkeser Kahramanmaraş 12 Şubat Stadyumu'nda Kanal Maraş Genel Yayın yönetmeni Mustafa Karaaslan'ın sorularını yanıtladı. Çokkeser Kahramanmaraş'ın kendi yuvası olduğunu ve burada olduğundan dolayı maziyi hatırladığını belirtti. Kahramanmaraşspor da çok başarılı olan Çokkeser yaşadığı diğer tecrübeleri Kanal Maraş mikrofonlarına anlattı. 

Çokkeser Kahramanmaraş futbolu ve Kahramanmaraşspor hakkında özel açıklamalarda bulundu. Kahramanmaraşsor'un her zaman kalbinde özel bir yeri olduğuna değinen Çokkeser, "Ben önce taraftara seslenmek istiyorum; Kahramanmaraş'ta bir tane Maraşspor var ikincisi yok Kahramanmaraşspor bu memleketin en güzide çiçeğidir. Bunu yaşatalım" ifadelerini kullandı. 

HABER- FATİH KARAASLAN
 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 17:13
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.