'Evde kal' çağrılarına Kahramanmaraşlı genç sporcularda katıldı!

Türkiye'nin dört bir yanından yapılan 'evde kal' çağrılarına Kahramanmaraşlı genç sporcular da katıldı. Korono virüs dolayısıyla spor salonlarının ve alanlarının kapalı olması sebebiyle Kahramanmaraşlı tekvandocular, evde spor yapıyorlar.

Türkiye'nin dört bir yanından yapılan 'evde kal' çağrılarına Kahramanmaraşgenç sporcular da katıldı. Korono virüs dolayısıyla spor salonlarının ve alanlarının kapalı olması sebebiyle Kahramanmaraşlı tekvandocular, evde spor yapıyorlar.

'evde kal' çağrılarına katılan genç sporculara Tekvando antrenörü Erhan Erdeniz'de katıldı.

Görüntülerde 'evde kal' çağrılarında bulunan Yaze ve Elif kardeşlere Zeliha, Nisa ve Tekvando antrenörü Erhan Erdeniz'le küçük kızı Hüsne Nisa da katıldı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında antrenmana gidemeyen Kahramanmaraşlı sporcular, 'Evde Kal, Hareketsiz Kalma, Spor Eve Sığar' sloganıyla evde kalmanın hareketsiz kalınmasına engel olmadığını söyleyerek, evde yaptıkları antrenmanları kayıt altına aldı.

Evde kalarak hem kendilerinin hem de çevredeki insanların sağlığını düşünen küçük sporcular, herkesi evde hareketsiz kalmamaya davet ettiler.

Görüntülerini Tekvando antrenörü Erhan Erdeniz'le paylaşan sporcular, "Evde Kal, Hareketsiz Kalma Spor Eve Sığar” sloganıyla tüm vatandaşların evde kalmaları ama hareketsiz kalmamaları gerektiğini söyledi.

Kaynak: KANAL MARAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.