Eski Afşin Belediye Başkanı Aydoğan: 'Topbaş'ı Eshabıkeyf çarptı'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifasına dünden bu yana yorumlanırken, eski Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan Facebook hesabından: 'Kadir Topbaş'ı Eshabıkehf çarptı' dedi.

Eski Afşin Belediye Başkanı Aydoğan: 'Topbaş'ı Eshabıkeyf çarptı'
banner150

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, dün akşam yaptığı basın açıklamasında, "Partim ve sayın genel başkanım uygun gördüler ve 2004 yılında İstanbul Belediye Başkalığı görevimi bana tevdi ettiler. Ben özelikle sayın Genel Başkanıma partimin her kademesindeki görevlilerine özellikle teşekkür ediyorum. Beni İstanbul sathına çıkardılar. Buradan Türkiye ve Dünya tanıdı” diyerek istifa etmişti.
 

Topbaş’ın istifası üzerinde binlerce yorum binlerce değerlendirme yapılırken bir yorumda Kahramanmaraş’tan geldi. Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinin eski belediye başkanı olan Fazlı Aydoğan sosyal medya hesabından: “Bu paylaşımı yapmamak için sabrettim sabrettim sabredemedim; Kadir Topbaş'ı Eshabıkehf çarptı.  Külliyenin maketi miniapark'a konulmak üzere iken yanlış yaptı.  O gün, Eshabıkehf seni inşallah çarpar demiştim” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.