Erdoğan imzaladı! Kahramanmaraş'ta Vali yardımcıları ve kaymakamların yeri değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Öte yandan yapılan değişikliklerde Kahramanmaraş'ta bir vali ve 3 kaymakamın yeri değişti.

Erdoğan imzaladı! Kahramanmaraş'ta Vali yardımcıları ve kaymakamların yeri değişti
banner150

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yer alan atama kararlarında Kahramanmaraş'ta vali yardımcısı ve bazı ilçelerdeki kaymakamların yerleri değiştirilip yerlerine yenileri atandı.

KAHRAMANMARAŞ'TAN GİDENLER
Çağlayancerit Kaymakamı Abdullah Huzeyfe Çakmak Mardin Ömerli Kaymakamlığına, Andırın Kaymakamı Emre Dündar Tunceli-Ovacık Kaymakamlığına, Nurhak Kaymakamı Cihat Koç Harran Kaymakamlığıjna, Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Halil Avşar ise Aydın Didim Kaykamalığına atandı.

İŞTE KAHRAMANMARAŞ'A GELENLER
Öte yandan bu değişiklikler kapsamında Nurhak Kaymakamlığına Trabzon - Düzköy Kaymakamı Yasin Akgük, Andırın Kaymakamlığına Bilecik - Gökpazarı Kaymakamı İbrahim Güneş ve Kahramanmaraş Vali Yardımclığına ise Mardin Vali Yardımcısı Rıza Gençoğlu atandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.