Erdoğan'a Kahramanmaraş'ta şok: Miting alanı dolmadı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş'ta toplu açılış töreni kapsamında katıldığı miting alanı neredeyse boş kaldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş'ta Milli İdare Meydanı’nda düzenlenen mitingte konuştu. Erdoğan'ın konuşmasını yaptığı Milli İdare Meydanı’nda büyük boşluklar olduğu miting alanının dolmadığı görüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kahramanmaraş'ta toplu açılış töreni kapsamında yaptığı mitingin boş geçmesi dikkatlerden kaçmadı. Bugün Kahramanmaraş'ta yapılması planlanan miting daha küçük bir alanda yapılsa da yine meydan dolmadı. Önceki mitinglerde kullandığı Müftülük Meydanı'nı tercih etmeyen Erdoğan daha küçük olan Milli İdare Meydanı'nı da dolduramadı. Çevre ilçelerden de çok sayıda otobüsün gelmesine rağmen miting meydanının dolmadığı görüldü.

(Çevre ilçelerden çok sayıda gelen otobüslerin Kanal Maraş Haber Merkezi'nin önüne park edilmesi ise günün en ilginç olayları arasında yer aldı.)

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2021, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Virüs
Virüs - 1 hafta Önce

Corona diye gelmemişlerdir.

Mahmut
Mahmut - 1 hafta Önce

Görsün işte k.maraşın halini üç tane kaldırım taşı boyamayla milleti kandırmak yok artık itibardan tasarruf olmazzz diye diye bitti hayrettinin eseri birazda tabi vekiller zaten sıfır kim bilir neler yazıp okutuyorlar bu yolunu bulanlar

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.