Emniyet Müdürü İnci'den yeni yıl mesajı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Emniyet Müdürü İnci'den yeni yıl mesajı
banner150

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci:

''Bir yılı daha üzüntü ve sevinçleriyle geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz.

Meydana gelebilecek her türlü olay sizlerin vereceği destekle suç ve suçluyla mücadelenin etkin bir şekilde sürdürülmesine katkı sağlanacaktır. Şüphesiz bu mücadeledeki en büyük gücümüz ve motivasyon kaynağımız vatandaşlarımızın bizlere verdiği ve de vereceği destektir.

Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin bizim için çok önemli ve değerli olduğunu, Emniyet Teşkilatı olarak varlık sebebimizin de zaten bu olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Müşterek kaderi paylaştığımız bizleri bir arada tutan ve bu günlere ulaşmamızı sağlayan değerlerimizi, birlik ve beraberliğimizi kimsenin bozmasına izin vermeyecek; yaşamımızda sevginin, saygının, hoşgörünün, eşitliğin, adaletin, toplumun güven ve huzurunun etkin kılınması azmi ve kararlılığı içinde 2019 yılında da 24 saat görevimizin başında olduğumuzu ifade etmek isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kahramanmaraş halkımızın, Teşkilat mensuplarımızın ve ailelerinin yeni yılını kutlar; yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini dilerim.'' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
YAVUZ.AK.
YAVUZ.AK. - 1 yıl Önce

ÜLKEMIN.GARANTÖRÜ.OLAN.KAHRAMAN.TÜRK.POLIS.TEŞKILATININ.YENI.YILINI.EN.IÇDEN.DILEKLERIMLE.KUTLARIM....BIZLER.SIZLER.ICIN.VARIZ.SIZLERDE.ULKEMIZ.ICIN.VARSINIZ.YUSUF.OZDEMIR.LONDON.ENGILANT.AK.PARTI.AVRUPA.NEFERI.YUSUF.ÖZDEMIR.ELBISTAN

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.