Emniyet Müdürü Cebeloğlu'ndan ”Huzur” toplantısı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu Şeyh Adil Mahallesi Muhtarlığında muhtarlar ve vatandaşlar ile biraraya geldi, polisin 7/24 görevde olduğunu her zaman kendilerine ulaşılabileceğini söyledi.

Emniyet Müdürü Cebeloğlu'ndan ”Huzur” toplantısı
banner150

Toplum Destekli Polislik faaliyetleri kapsamında İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Şeyh Adil Mahallesi Muhtarlığında gerçekleşen huzur toplantısına katıldı. Emniyet Müdürü Cebeloğlu Başkanlığındaki toplantıya Şube Müdürleri, Büyükşehir Muhtarları Derneği, Abdal Halil Ağa Derneği, Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip Lisesi İdarecileri, Mahalle Muhtarları, Toplum Destekli Polisler ve Mahalle Sakinleri katıldı. Covid-19 salgını tedbirleri gözetilerek yapılan toplantıda yaklaşık 50 kişi yer aldı.Toplantıda mahalle muhtarları ile tanışma, fikir alışverişi, genel güvenlik konuları ve iletilen sorunlar görüşüldü.

Gerçeklestirilen huzur toplantısında, vatandaşlar güvenlik konusunda taleplerini İl Emniyet Müdürü Cebeloğlu'na iletti. Sorunları tek tek dinleyen Cebeloğlu, çözüm üzerine değerlendirme yaptı. Bu esnada Narkotik, Asayiş, Toplum Destekli Polislik, Trafik Şube Müdürleri ve İlçe Emniyet Müdürleri vatandaşları genel güvenlik konusunda  bilgilendirerek, iletilen sorunları ve önerileri not aldı.

Şehrin güvenliği için hep birlikte hareket etmenin önemi ve değeri vurgulanırken, son zamanlarda yapılan huzur çalışmalarına değinildi. Toplantıya iştirak eden muhtarlar ve vatandaşlar İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu'na teşekkür etti.

Cebeloğlu ise, Sorunları yerinde görmek ve dinlemek için burda olduklarını belirtip, 7/24 her zaman kendilerine ulaşılabileceğini aktardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.