banner232

Eller yukarı yat yere polis: Kahramanmaraş'ta nefesleri kesen baskın

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri kentte uyuşturucu madde ticareti yapanlara yönelik düzenlediği operasyonda belirlenen adreslere eş zamanlı özel harekat destekli baskın gerçekleştirdi.

Kahramanmaraş merkezli Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta Özel Harekat Polislerinin katılımıyla eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda 6 Şüpheli gözaltına alınırken çeşitli miktarlarda farklı uyuşturucu maddeler ele geçirildi. 

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, sokakta uyuşturucu madde sattığı tespit edilen şüphelilere yönelik operasyon düzenledi. Belirlenen adreslere eş zamanlı olarak Özel Harekat Polislerinin desteğiyle yapılan operasyonda O.Ş.,M.C.,M.A.,T.Ö.,İ.Y. ve A.Ç. adlı şüpheliler yakalandı.

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı ile koordineli olarak gerçekleştirilen operasyonda yakalanan 6 şüphelinin araçlarında ve ikametlerinde yapılan aramalarda çeşitli miktarlarda, farklı uyuşturucu maddeler ele geçirildi. Operasyonda yakalanıp adli mercilere sevk edilen 6 kişiden 4 kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından Tutuklanırken 2 kişiye adli kontrol kararı verildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 19:11
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.