Elbistan Festivali'nin son günü iptal edildi

Kahramanmaraş Elbistan Belediyesince organize edilen Elbistan Festivali'nin son gününde (1 Ağustos Pazar) bulunan konserler iptal edildi.

Elbistan Festivali'nin son günü iptal edildi

Edinilen bilgiye göre; Kahramanmaraş Elbistan Belediyesi tarafından düzenlenen Elbistan Festivali'nin 7. ve son günü iptal edildi. Festivalin 7. ve son gününde Haluk Levent ve Melek Mosso sahne alacaktı.

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, 30 Temmuz günü yapmış olduğu açıklamasında, "1 Ağustos’ta dört sanatçının sahne alacağı muhteşem bir finalle sonuçlandırmayı planlıyoruz. Bu festivalin daha üstünde bir yaklaşımla hemşerilerimize yeni bir müjdeyi vermek istiyorum. 1 Ağustos Dünya Elbistanlılar Günü ilan edilmesi için çalışmalara hız verdik. Ak Parti Grup Başkanvekili Sayın Mahir Ünal’ın büyük destekleri ile birilikte bu günü artık ilan edeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

31 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilen Elbistan Festivali'nin 6. gününde Elbistan Belediye Başkanı Gürbüz sahneye çıkarak 1 Ağustos'ta düzenlenecek Elbistan Festivali'nin 7. ve son gününün iptal olduğunu açıkladı.

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan bugünki 'Gürbüz Efendi eğlenceye devam mı?' başlıklı köşe yazısında da konserlerin iptal edilmesini dile getirmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SUTCU İMAM TORUNU
SUTCU İMAM TORUNU - 2 ay Önce

Ulkedeki cigerlerizinden dolayi Haluk levent gelmemistir..Bunlarda gurbuz efendide Kemal Sunal in istifasi gibi ...tavir icine girebilir

Ak partiliyizReis
Ak partiliyizReis - 2 ay Önce

Bence Mahir bey kendine yakisani yapip iptal ettirmistir..Muftu vekilimizde ahirettemi muftuluk yapacaz diye katkida bulunmustur...Vicdan sahibi Firat beyde istemis olabilir ...ulke yaniyor cunku...

Selim
Selim - 2 ay Önce

Bu doğru mu??

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.