Elbistan'da cinsel hap sevkiyatına operasyon

Elbistan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği Ekipleri tarafından İstanbul İlinden kargo yoluyla Elbistan İlçesinde cilsel içerikli hap getirip satan bir şüpheli yakalandı. Operasyonu genişleten polis ekipleri yine cinsel içerikli hap sattığı tespit edilen 3 baharatçı dükkanına operasyon gerçekleştirdi. Operasyonlarda cok sayıda cinsel hap ele geçirildi.

6 Ekim Cumartesi günü sabah saatlerinde operasyona start veren Elbistan polisi, Murat S. isimli şahsı takibe aldı. Şüpheli şahsı kargosunu teslim almasıyla yakalayan polisler, cinsel isteği artırıcı hap dolu kutuyu ele geçirdi. Şüpheli şahsın cinsel hapları sevk ettiği ve sattığı belirlendi.

Operasyonu genişleten ekipler, üç ayrı baharatçı dükkanına da aynı anda operasyon yaptı. Cinsel ıcerikli hap satıldığı tespit edilen 3 ışyerinde toplamda 3700 hap, 55 spray, 11 kahve, 93 kavanoz macun, 55 jel ve 20 krem ile 2400 adet kaçak sigara / makaron ele geçirildi. Şüpheliler Murat S., C.T., S.Ç. ve F.A.  adli işlem yapılmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.