Dulkadiroğlu'nun Cevizli Park Çay Bahçesi Kanal Maraş kameralarına böyle yansıdı

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde Cevizli Park Çay Bahçesi Kanal Maraş kameralarına böyle yansıdı.

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde, Dulkadiroğlu Belediyesi, Pınarbaşı mahallesinde bulunan ceviz bahçesini muhteşem bir çay bahçesine dönüştürerek vatandaşın hizmetine sundu.

Hünkar Düğün salonu altında bulunan park içerisinde düzenleme yapan Dulkadiroğlu Belediyesi, alanı şelale ve köprülerle de süsledi. Daha önce atıl durumda bulunan alanı restore ederek muhteşem bir parka dönüştüren Dulkadiroğlu Belediyesi, alanı çay bahçesine dönüştürerek vatandaşın hizmetine sundu.

Serin Pınarbaşı havasında Ceviz ağaçlarının altında Kahramanmaraş halkına hizmet verecek olan Cevizli Park, soğuk ve sıcak içecekleriyle çay bahçesi olarak hizmete başladı.

Kanal Maraş olarak Cevizli Park Çay Bahçesi'ne giden vatandaşlara 'Cevizli Park Çay Bahçesi'ni nasıl buldunuz?' sorusunu yönelttik.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 11:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Edem
Edem - 1 yıl Önce

Geçenlerde Bir hafta sonu çocuklarla bir gidip görelim dedik; yaktığımız benzin yanımıza kâr kaldı. Ufacık ince uzun bir yeri çevre düzenlemesi yapmışlar 15-20 tane masa atmışlar 2 tane salıncak ve kaykay tamam. Bir tane oturup çay içecek masa bulamadık. Çıktık başka park aramaya. Kısacası dumura uğradık. Ve gözlemlediğim kadarıyla bizim gibi olan onlarca aile oldu gelip görüp çekip giden. reklamlara yazılan tabelalara bakınca Kocaman bir park geliyor insanın aklına ama alakası yok. Bildiğiniz bir bağ büyüklüğünde butik bir yer.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.