DEVA Partisi İl Başkanlığı'nda AK Parti'den sürpriz bir isim...

DEVA Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı için AK Parti’nin 2019 Milletvekili Aday adaylarından birisine teklif yaptığı ve teklif yapılan AK Parti’ye üye siyasetçinin bu teklife olumlu yaklaştığı öğrenildi.

DEVA Partisi İl Başkanlığı'nda AK Parti'den sürpriz bir isim...
banner150

Ankara kulislerinden aldığımız son bilgiye göre Ali Babacan’ın Başkanlığı’nı yaptığı DEVA Partisi Türkiye çapında teşkilatını kurma çalışmalarını son hızla sürdürürken Kahramanmaraş İl Başkanlığı’na AK Parti’nin 2019 Milletvekili Aday adaylarından birisine teklif yaptığı ve teklif yapılan AK Parti’ye üye siyasetçinin bu teklife olumlu yaklaştığı ilerleyen birkaç gün içerisinde il başkanlığı için isminin açıklanacağı belirtildi.

Kahramanmaraş’ta ilerleyen günlerde siyaset kazanı fokur fokur kaynayacak. Son günlerde ulusal televizyonlarda erken seçim tartışması sürerken koronavirüs nedeniyle ekonominin sekteye uğraması sonucunda erken seçimin kaçınılmaz bir hal alacağı siyaset çevrelerinde çokça konuşulmaya başlandı.

Bu nedenle Kahramanmaraş’ta DEVA Partisi, Gelecek Partisi, İYİ Parti, MHP, CHP, BBP, Saadet Partisi ve AK Parti cenahında çalışmaların hangi boyutta olacağı Bayram’dan sonra belli olacak.

DEVA Partisi'nin Kahramanmaraş İl Başkanı ismini birkaç gün içerisinde açıklayacağız.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 21:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Leylim ley
Leylim ley - 1 hafta Önce

Bu nasil haber anlamadı.kanal maraza yakışmamis

SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.