Cumhurbaşkanlığı'ndan Kahramanmaraş paylaşımı!

Kentte mavi kapak kampanyasının öncüsü olarak bilinen Abdülkadir Gülmez tarafından engellilere verilen tekerlekli sandalyeye Cumhurbaşkanlığı'ndan tebrik mesajı geldi.

Cumhurbaşkanlığı'ndan Kahramanmaraş paylaşımı!

Mavi Kapak kampanyasının yaşayan ismi Abdülkadir Gülmez, topladığı mavi kapaklarla 2012 yılından bu yana 8 bin 930 engelli vatandaşa umut oldu. Allah’ın rızasını kazanmak için gösterdiği örnek davranışı nedeniyle sadece Kahramanmaraş’ta değil tüm Türkiye’de “Engelli Dostu Adam” olarak bilinen Gülmez, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde en çok aranan isim oldu.

Buna ilişkin Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Twitter hesabından "Abdulkadir Gülmez, topladığı milyonlarca kapakla 8 bin 930 tekerlekli sandalyeyi engellilere dağıttı" başlık bir video paylaşarak Abdülkadir Gülmez'i tebrik etti.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI
Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü, Hasan Doğan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı "8 bin 930 tekerlekli sandalyeyi engellilere dağıttı" tweeti binlerce beğeni aldı.

İŞTE O TWEET...

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 17:25
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.