Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş ziyareti ertelendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü Kahramanmaraş'a yapacağı ziyaret ileri bir tarihe ertelendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş ziyareti ertelendi

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 31 Temmuz Cumartesi günü yapacağı ziyaretin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Görgel paylaşımında şu ifadelere yer verdi; 

Ülkemizde yaşanan ve tüm halkımızı derinden üzen yangın afetleri sebebiyle Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan'ın Kahramanmaraş programı ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Tüm halkımıza saygıyla duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 21:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Salih
Muhammed Salih - 2 ay Önce

Valla gelmediği iyi oldu mu olmadı mı bilemedim. Keşke gelseydi ve boş bir alanı görseydi belki bunun nedenini araştırmaya vesile olurdu. Bu büyükşehir ve Dulkadiroğlu belediyesinin bu millete yaptığı zulmü ve saygısızlığı belki anlardı sayın cumhurbaşkanımız. Bu kibir abidelerinin nefret dolu bakışları , sıfır hizmet politikaları toplanma ekipleri bu şehirden intikam alma sebeplerini öğrenmek istiyoruz . Derhal araştırsın Cumhurbaşkanımız bunların ve ailerinin terör bağlantısı var mı ? Kardeşleri veya çocukları eşleri hapis mi . Yada 17 -25 Aralık sonrası bunlar işlem görmüş mü.
Bu işler derin işler. Bir bela var başımızda ve bu belanın defedilmesi lazım. Ben gelmediğine üzüldüm. Çünkü çok şey değişecek ti.
Peki Mustafa bey orada yapılan hazırlıkların parası ne olacak. O şirikçi fır dönüyordu meydanda . Kral olmuştu . Bir sürü pikap kamyon vinç kiralamış. Sanırım miting alanı düzenlemesi işi ona verilmiş . Dilerim para vermezler . Sonuçta bir şekilde milletten çıkacak o para.

Ak partiliyiz
Ak partiliyiz - 2 ay Önce

Hayrettin valla yirtti ...şansliymiş...en cok o sevinmistir....birinin duasinimi aldi aceba....

Maraşlı
Maraşlı - 2 ay Önce

Hayri yine yırttı vAllahi bende ne yırtış bayram ediyordur

Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Her işçi doluydu bu gün her yer boyanıyor geçeceği yerler asfalt yapılıyor da ulan bu işi bir günde gelmeden yapın ahlaksız adamlar millet öküzmü görmüyormu sanıyorsunuz terbiyesizler bittiniz bu defa allah sizin cezanızı elbet verir iki yüzlüler

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.