CHP'li Öztunç: Yalancı arıyorsanız kendi başkanınıza sorun

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç Kahramanmaraş'a verilen hızlı tren sözüyle ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

CHP'li Öztunç: Yalancı arıyorsanız kendi başkanınıza sorun
banner150

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali öztunç sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Öztunç yapmış olduğu açıklamada "Değerli Kahramanmaraşlı hemşerilerim memleketimize hızlı tren sözü verip sonra da sözünü tutmayanlar ile ilgili dün bir açıklama yapmıştım. Belli ki her seçimde Kahramanmaraşa yalan söyleyenler paniklemiş." sözlerini kullanırken açıklamalarına şöyle devam etti.

"AKP’li Plan bütçe komisyonu Başkanı Lütfü Elvan hızlı tren ile ilgili açıklamayı yapıp haritayı paylaştı. Haritaya göre hızlı tren Kahramanmaraş’tan geçmiyor. Ama AKP Kahramanmaraş vekilleri bu harita üzerinde oynayarak geçiyor diye açıklama yapıp beni yalancılıkla suçluyor. Sizin plan bütçe komisyonu başkanınız açıklıyor haritayı. Yalancı arıyorsanız kendi başkanınıza sorun.

Bu sözde yatırımları sizden başka gören Kahramanmaraşlı yok

Kahramanmaraş’a hizmet yapmadığınızı söylediğimde saldıracağınıza hizmet yapmayı seçin.  Kac yüz milyon dolarlık yatırım yapmışlarmış da mış mış... bu sözde yatırımları sizden başka gören Kahramanmaraşlı yok. Ezilip laf yetiştirme derdine düşeceğinize mesela AKSU çayını temizleyin. Elbistana havaalanı sözünüzü tutun. Kahramanmaraş su cenneti olduğu halde Köylerdeki susuzluğu çözün. Kahramanmaraşspora sahip çıkacaktınız, stad yapacaktınız ne oldu? Çağlayancerit yolu ne oldu?

Ama Azdan az çoktan çok... hodri meydan..

Kendi yakınlarınızın çiftlik yolları yerine Köy yollarını asfalt yapın. Ne dersiniz? Son olarak Kahramanmaraşlı hemşerilerim beni de tanır sizi de... Belediyenizin tembelliğini hergün ilan etmeye devam edecegim. Siz Kahramanmaraş’ı çantada keklik görüp iş yapmıyorsunuz. Bende sizi uyarı görevimi yapıyorum ve memlekete hizmet gelmesini sağlamaya çalışıyorum. Ama Azdan az çoktan çok... hodri meydan.."

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 22:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
TAHİR GÖKÇELİOĞLU
TAHİR GÖKÇELİOĞLU - 5 ay Önce

Öztunç
Şov yapmak senin ve yalan siyaset yapmakta senin Parti'nin ve gene müdürünün ayrılmaz şiarı olduğu gibi
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ VE HALKINI
Ulusal ve uluslararası alanda yapılan iftiralar bir yanda dursun
Hdpkk ile ilişkiniz cabası

Maraşlıoğlu
Maraşlıoğlu - 5 ay Önce

Ali bey stat,şehir hastanesi, çağlayancerit yolu,andırın yolu, kayseri yolu, tramvay, hastaneya bağlı bahçelievlerdeki eski ssk binasına semt polikliniği, istiklal üniversitesine arazi, kongre merkezi, büyük fuar merkezi, tekkenin ve diğer mahallelerin kentsel döönüşümü, maraşsporun üst lige çıkması için de sizden yardım istiyoruz. Ama maraşı bir bütün olarak düşünün elbistan milliyetçiliği yapmayın yapmayın..

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.