banner232

CHP’li Öztunç: Hayrettin Güngör geldiğinden beri Kahramanmaraş gün görmüyor!

CHP kahramanmaraş İl Başkanlığı'nda açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, ''Hayrettin Güngör geldiğinden beri Kahramanmaraş gün görmüyor. Doğru düzgün hiç bir çalışma yok. Gelen gideni aratır lafı ilk kez Kahramanmaraş'ta bu kadar cuk diye oturdu'' İfadelerini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'a CHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı binasında açıklamalarda bulundu. 

CHP’li Ali Öztunç, çevre illere kıyasla bir hayli gölgede bırakılan Kahramanmaraş’a verilen sözlerin tutulmaması sonrası, ''Hayrettin Güngör geldiğinden beri Kahramanmaraş gün görmüyor. Doğru düzgün hiç bir çalışma yok. Gelen gideni aratır lafı ilk kez Kahramanmaraş'ta bu kadar cuk diye oturdu'' dedi. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç'un açıklamaları şu şekilde:

"BU KADAR BECERİKSİZ OLUNMAZ"

Öztunç: ''Hayrettin Güngör geldiğinden beri Kahramanmaraş gün görmüyor. Doğru düzgün hiç bir çalışma yok. Gelen gideni aratır lafı ilk kez Kahramanmaraş'ta bu kadar cuk diye oturdu. Gelen gideni arattı. Bu kadar memuriyete düşkünse beyefendi Ankara'da kalsaydı. Kahramanmaraş'ın 5 yılını yemeye ne hakkın var senin ey Hayrettin Güngör. Belediyeciliğin kitabını yazdı diye getirdiğiniz Hayrettin Güngör, belediyeciliği bilmiyor. Kitap yazmakla olmuyormuş bu işler. Arsan Kavşağı ne oldu? Bir kavşağı yapamayan hükümetle karşı karşıyayız. Daha yeni asfalta başlamışlar, kaç yıl oldu? Otobüs terminali kaç yıldır yapılıyor? Bir terminali birtiremediler. Buradan çağrı yapıyorum. Terminali bitiremeyecekseniz bırakın ben yaparım. Belediye başkanı değilim, milletvekiliyim. Cumhuriyet halk Partili belediyelerden destek alarak o terminali ben yaparım. Kampanya açarım, vatandaşın katkısıyla o termineli yine yaparım. Bu kadar beceriksiz olunmaz.'' dedi.

Kahramanmaraş’a her seçim döneminde verilen sözlerin tutulmamasını sert bir dille eleştiren ‘Atom Karınca’, kentin ‘üvey evlat’ muamelesi gördüğünü belirterek, “Kahramanmaraş'ı çantada keklik görenler, çantada keklik olduğunu zannedenler, bunun bedelini ödeyecekler. Kahramanmaraş'a da hızlı treni inşallah iktidarımızda biz getireceğiz.” 

"KAHRAMANMARAŞ'A HIZLI TREN ES GEÇTİ"

“AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Sayın Bülent Tüfekçi, geçtiğimiz günlerde Devlet Demiryolları Genel Müdürü Sayın Metin Akbaş'ı ziyaretinin ardından, Pazarcık Narlı Mahallesinden Malatya'ya hızlandırılmış tren projesinin etüt ihalesinin yapılacağını açıklamıştı. Malatyalılar için doğru bir karar, sevindirici bir haber. Ama Kahramanmaraş'a yine hızlı tren es geçti. Mersin, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya hızlı treni yapılıyor, buralara hızlı tren gidiyor ama Kahramanmaraş'ı teğet geçiyor. Her seçimde söz verildi Kahramanmaraş'a hızlı tren gelecek dedi, ama ne tren kaldı, ne de hızı kaldı. Kahramanmaraş yine üvey evlat olarak gösteriliyor. Kahramanmaraş'ı yine es geçtiler. Kahramanmaraş'ı çantada keklik görenler, çantada keklik olduğunu zannedenler bunun bedelini ödeyecekler. Kahramanmaraş'a da hızlı treni inşallah iktidarımızda biz getireceğiz.” 

"EKONOMİ ÇOK KÖTÜ, BATMIŞ EKONOMİ"

"Ziyaretine gittiğim her vatandaş isyan ediyorlar. Ekonomi çok kötü, batmış ekonomi. Çiftçi perişan, işçi perişan, esnaf perişan ama sayın Erdoğan'a göre herşey güllük gülistanlık. Erdoğan markete gitmiş, markette alışveriş yapmış 1002 lira ödemiş. Asgari ücretli çalışanlar bu parayı nasıl ödeyecek, üstelik aldıklarıda çikolata bisküvi. Tarım Kredi Kooperatif marketlerinden alışveriş yapın diyor, daha pahalı çıktı."

"AK PARTİ VE CUMHUR İTTİFAKI MİLLETTEN UZAKLAŞMIŞTIR"

"AK Parti ve Cumhur İttifakı milletten uzaklaşmıştır. Milletin dertlerini bilmiyor. Kul hakkı yiyorlar, insanlara zulm ediyorlar. En ufak bir şey söyleyince de ya terörist diyorlar, ya FETÖ'cü ya PKK'lı ya dış güçlerden kendilerine toz kondurmuyorlar. Gazeteci terörist, kapzıman terörist şimdi de kebapçılar terörist oldu. Kebapçılar terörist, kebapçılar sanki şişle terör eylemi yapıyor. kebapçıya gidip kebap yemeyin yoksa teröre yardım yataklıktan gözaltıana alınırsınız. Bunlarda akıl tutulması var, topluma terörist denir mi ya. Benden olmayan herkese terörist diye bakıyorlar."

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 15:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Gidecekler sn ali bey abbas yolcu

Edem46
Edem46 - 1 hafta Önce

Bu bölgede iki tane şehir KÖHNE kalmış, ikisi de KALE'MİZ diye tabir edilen şehirler.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.