CHP'li Nesrin Yaş'tan skandal koronavirüs paylaşımı

CHP Kahramanmaraş İl Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Yaş'ın Facebook hesabından yaptığı ''Depremi bilmem ama Coronaya dayanıklı evim var. Fetva verildi mi diyanetten'' paylaşımı tepki çekti.

CHP'li Nesrin Yaş'tan skandal koronavirüs paylaşımı

Hükümet her gün koronavirüsle ilgili gelişmeleri ve alınan önlemleri anlatıp halkı rahatlatmak için bütün imkanları seferber ederken bunu fırsat bilen kesimlerden de skandal açıklamalar gelmeye devam ediyor.  

Koronavirüs Türkiye'de ilk kez görülünce panik havası estirilmeye başlandı. Dezenformasyon ve tedirgin eden söylemler hızla yayılıyor. Skandal bir paylaşım da CHP Kahramanmaraş İl Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Yaş'tan geldi. 

CHP Kahramanmaraş İl Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Yaş koronavirüs önlemi için kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım kamuoyu tarafından tepkiyle karşılandı.

KORONAVİRÜS ÜZERİNDEN DİYANET'İ HEDEF ALDI
Facebook hesabından açıklama yapan Yaş, içkili fotoğrafla birlikte diyaneti hedef alarak, ''Depremi bilmem ama Coronaya dayanıklı evim var. Fetva verildi mi diyanetten''' paylaşımı büyük tepki çekti

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2020, 15:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 1 yıl Önce

Böyle yaparak partinize ne kadar zarar veriyorsun be kadın bi rahat durun be insanlar can derdinde senin yaptığına bak be yazıklar olsun

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.