CHP'li Öztunç'tan AK Partili Öçal'a yanıt gecikmedi: Azdan az çoktan çok...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal'ın sosyal medya hesabından CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç'a söylemiş olduğu sözler sonrası Öztunç'tan yanıt geldi.

CHP'li Öztunç'tan AK Partili Öçal'a yanıt gecikmedi: Azdan az çoktan çok...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal'ın sosyal medya hesabından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç hakkında: "CHP’nin bu ülke için tek bir çivi çakmadığını sağır sultan bile biliyor, ancak siyasetlerini yalan ve çamur atmak üzerine kurmaları, seçmenlerine yalan söyleyerek beceriksizliklerinin üstünü örtmeye çalışmaları da can sıkıcı olmaya başladı... Utanın kendinizden" dedikten sonra Öztunç'tan cevap gecikmedi.

Bu söylemler sonrası Öztunç kendi sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu: "Benim utanacak bir durumum yok. Peki ya siz? Köy yollarında asfalt yokken kimin özel bahçesine sıcak asfalt döküldü? Hodri meydan. Su konusunda da hodri meydan demistim. Susmuştunuz... dedim ya azdan az çoktan çok..."

Öztunç daha öncesinde sosyal medya hesabından yapmış olduğu şu paylaşım ile Kahramanmaraş'a hizmet yapılmasını istediğini dile getirmişi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2020, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.