Celalettin Güvenç'ten Türkiye-İtalya maçı değerlendirmesi!

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, "İtalya maçının sonucu ne olursa olsun bu milli takım son 50 yılın en çok umut veren takımıdır." dedi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, İtalya ile oynanan Euro 2020 grup maçı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"Futbol üç sonuçlu bir oyundur, kazanırsın kaybedersin veya berabere kalırsın. Akşam galiba A Milli Takım gününde değildi, beklediğimiz başlangıcı yapamadı ama diğer tarafta da belki de turnuvanın favorisi olan bir takım vardı, kabul etmek gerekir İtalya 90 dakika boyunca kompakt bir oyun oynadılar. İtalyanlar kalitelerini sahaya yansıttı. Umuyor ve diliyorum ki Grupta kalan iki maçımızı kazanarak bu gruptan çıkalım. Bu millet bu takım çok daha fazlasını hakkediyor, yenilmeleri kesinlikle bizim A Milli Takım'a olan güvenimizi kaybettirmedi. İtalya maçının sonucu ne olursa olsun bu milli takım son 50 yılın en çok umut veren takımıdır." dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.