Celalettin Güvenç ASKF'yi ziyaret etti! Amatör Evi Müjdesi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ekrem Karaoğlan'ı ziyaret etti.

Celalettin Güvenç ASKF'yi ziyaret etti! Amatör Evi Müjdesi

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan'ı ziyaret etti. Hoş muhabbetler eşliğinde geçen sohbette Kahramanmaraş Milletvekili Güvenç her zaman olduğu gibi amatör sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirtti.

Kahramanmaraş Milletvekili Güvenç konuşmalarında "Amatörle uğraşan insanlar bana göre her türlü saygıyı hakkediyorlar" dedi.

ASKF Başkanı Karaoğlan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç'e nazik ziyarettin dolayı teşekkür etti.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç konuşmasında;

Amatörle uğraşan insanlar bana göre her türlü saygıyı hakkediyorlar.

Devletin, milletin ve milletvekillerinin kısacası herkesin amatör kulüplere sahip çıkması, destek vermesi gerekir. Amatör branşta her geçen gün iyi yönde gelişmeler görüyoruz ama daha gitmemiz gereken çok yolumuz var bunun bilincindeyiz. İnşallah millet olarak, toplum olarak her yaşta spor yapar hale geliriz.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda bir kan değişimi yaşandı. Ekrem Karaoğlan kardeşime ve yönetimine ayrı ayrı başarı dileklerimi iletiyorum, teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

ASFK Başkanı Ekrem Karaoğlan ise AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç'e Amatör Spor Kulüplerinin yaşadığı zorlukları aktardı ve "Amatör Evi" projemize destek çıkmanızı bekliyorum diyerek teşekkürlerini iletti.

Celalettin Güvenç de "Amatör Evi" projesini yapacaklarını söylerek müjdesini verdi..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.