Büyükşehir Vatandaşa Pusu mu? Atıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün önceki gün AK Parti’nin Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Cihat Sezal ve İmran Kılıç ile birlikte kısmi şekilde açtığı Önsen köprüsünün yapılacağı yere dolgu yaparak araç gidiş gelişlerine açtığı yolun, daha üzerinde iki gün geçmeden önsen yolunu kapatarak sivil araç giremez tabelası kondu. Ayrıca görevlendirilen bir personelde, giren araçların fotoğraflarını çekerek, plakasına ceza yazılması için Emniyet Müdürlüğüne gönderildiği öne sürüldü.

Yaklaşık 6 yıldır doğruları yılmadan söyleyen Kanal Maraş ekibi, önceki gün Önsen Köprüsü ve yolunun haberini yaparak kamuoyuna duyurmuştu. Aradan iki gün geçmeden, köprünün hem girişine hem çıkışına, sivil araç giremez tabelası kondu. Ayrıca bu yetmemiş olacak ki, belediye bunun için bir personel görevlendirerek, giren araçların hepsinin fotoğrafını çekti. Yoldan geçen vatandaşlar duruma sert tepki gösterirken, yol kapamasının Hayrettin Güngör tarafından verilen emir neticesinde yapıldığı öne sürüldü.

BELEDİYE VATANDAŞA RESMEN PUSU MU? ATIYOR

Yoldan geçen vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi vatandaşa pusu mu atıyor? yorumunu yaparken, iki günde onlarca aracın plakasının emniyet müdürlüğüne gönderildiği öne sürüldü. Kanal Maraş ekibinin haber yaptığı esnada olay yerine gelen vatandaşlar ise duruma adeta ateş püskürdü.

ÜST DÜZEY BÜROKRAT BENİM BİLGİM YOK

Kanal Maraş Haber ekibinin, tek taraflı haber yapmamak için konuyu Büyükşehir Belediyesindeki üst düzey bir bürokrata sordu. Bürokrat ise bu konuyla alakalı bir bilgisinin olmadığını belirtti. Önsen köprüsü bilmecesi ise Kanal Maraş’ın bu haberi sonrası yeniden bir boyut kazanacağı şeklinde yorumlandı

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 18:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seda
Seda - 10 ay Önce

Dayı sen emekli ol istersen. :) iki kelimeyi bir araya getiremiyorsun. Kafam allak bullak oldu, yazıyı okudum. Sen köşe yazarlığına devam et. Gençlere bırak artık.

Ömer
Ömer - 10 ay Önce

Allah aşkına şu muhabiri bir değiştirin ve insanları galyana getirmeyin

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.