Büyükşehir'de sürpriz iddia! KASKİ Genel Müdürü istifa mı etti? Görevden mi alındı?

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İşleri (KASKİ) Genel Müdürü Özgür Özdemir, göreve başlayalı kısa bir zaman olmasına rağmen görevinden istifa ettiği veya görevden alındığı ile ilgili iddialar kamuoyunda çalkalanıyor.

Büyükşehir'de sürpriz iddia! KASKİ Genel Müdürü istifa mı etti? Görevden mi alındı?
banner150

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör tarafından göreve getirilen Özdemir'in istifa veya görevden alındığı ileri sürüldü. Akşam saatlerinde kamuoyuna bomba gibi düşen bu haberle ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı.

YENİ BİR TASARRUF MU?
Kahramanmaraşlı vatandaşlar tarafından merakla beklenen ve göreve geldiği günden bugüne kadar yeni bir yapılanmaya giderek bir çok görevliyi görevden alan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün bu kez Su ve Kanalizasyon İşleri (KASKİ) Genel Müdürü Özdemir hakkında bir tasarrufta bulunup bulunmadığı iddiaları peşpeşine geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın Ekinözü Belediyesine yaptığı ziyarette aşağı içmeler suyuna kanalizasyon suyunun karıştığı ve bu olayın ortaya çıkması üzerine kızgın olduğu, bu yüzden Özgür Özdemir'in ya istifa ettiği yada görevden alındığı konuşulmaya başlandı.

Tüm bu konuşulanlardan ayrı bir iddia ise, Kaski Genel Müdürü Özdemir'in Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kaski Genel Müdürlüğü için görevinden istifa ettiği belirtildi.

RESMİ AÇIKLAMA YOK
KASKİ Genel Müdürü'nün istifa veya görevden alınmasıyla ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı. Konuyla ilgili Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nden bir açıklama yapması bekleniliyor.

Kaynak: Kanal Maraş

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 18:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraş
Maraş - 2 yıl Önce

Mahir Ünal istediği kişi olmayınca hizmet yapacak kişide olsa engeller çünkü rant kapıları kapanıyor istediği gibi Maraş belediyesinde at oynata mayacaklar ondandır

Kartal
Kartal - 2 yıl Önce

Eşinin K.Maraş ta yaşamak istememesinden dolayı istifa edip Kayseri ye gideceği söyleniyor. Dün itibariyle ilişiği kesilmiş.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.