Bu ne hocam!

Hac vazifesini yerine getirmek için kutsal topraklara yolculuk eden Fatih Mehmet Erkoç, tüm ziyaretlerini bitirerek hacca gitti. Gitmeden önce bugün gazetesini ziyaret eden Erkoç’un ziyaret fotoğrafı Facebook’ta paylaşıldı. Fotoğrafa ise Ömer Faruk Şirikçi bir yorum yaptı. Kısa bir süre önce ise Şirikçi, Erkoç hakkında; ''İnsanlara eziyet etmek için uğraşıyorlar'' demişti.

Bu ne hocam!
banner150

Ömer Faruk Şirikçi hakkında, kaynağı bilinmeyen bir siteden video yüklenmiş, sözde din uleması olduğu iddia edilen Şirikçi, kendi ağzıyla belediyeye işçi girdirip çıkardığını, belediyeye ait arsaların değiş tokuş yapılabildiğini söylemişti. Ayrıca videoda Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı hakkında çirkin ithamlarda bulunmuştu. 

Ortada 11 dakikalık video olmasına ayrıca Vali Vahdettin Özkan’a ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a; “'Bunlar insanlara eziyet etmek için uğraşıyorlar” demesine rağmen Facebook’ta Başkan Erkoç'un ziyaret fotoğrafının altına; “Hayırlı olsun Başkanım Bekliyoruz” yazdı. Böylelikle büyük bir gafa imza atan Şirikçi’nin, kamuoyunu sosyal medya üzerinden kutsal topraklarda bile çok yakından takip ettiği ortaya çıktı. Öte yandan Erkoç’un Hac vazife sırasında Şirikçi ile görüşüp görüşmeyeceği ise merak konusu...

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.