Bitmeyen tadilat bıktırdı: Onlar yaptı biz yapamadık

AK Parti'li Hayrettin Güngör yönetimindeki Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi (KMBB) Kahramanmaraş'a yazık etmeye devam ediyor... Kahramanmaraş Otogarındaki yazıhanelerin bir türlü bitmemesi hem esnafları hem de vatandaşları isyan ettirirken, AK Parti'li KMBB, sorunları bir türlü bitiremedi. Vatandaşlar, "Ah Kahramanmaraş ah! Kadim şehre çok yazık ediliyor, çevremizdeki iller çağ atlamışken, biz hep geriden geliyoruz'' ifadelerini kullanarak sert tepki gösterdi.

Bitmeyen tadilat bıktırdı: Onlar yaptı biz yapamadık

Kadim şehir Kahramanmaraş, AK Parti'li Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi (KMBB) Başkanı Hayrettin Güngör işbaşı yaptığından beri türlü türlü sorun yaşıyor. Şehirde yaşanan ve Büyükşehir'in bir türlü bitiremediği otogardaki yazıhaneler tepkileri her geçen gün daha da artıyor.

KMBB Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından tadilat için yıkım çalışmaları tamamlanan otobüs terminalinde, 7 aydan bu yana bakım ve onarım çalışmaları bir türlü tamamlanmamasına tepki gösteriliyor.

İBB BİTİRDİ, BİZ BİTEMEDİK
CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi ise otobüs kaptanların tüm ihtiyaçlarını giderebilecek bit köşk inşaatı yaptı. Yapılan açıklamaya göre, çalışmalarının 1 ay içerisinde tamamlanması bekleniliyor. Vatandaşlar; ''İstanbul Büyükşehir Belediyesi otobüs kaptanlarına dinlenmeleri için köşk gibi tesis yaparken biz ise hala tadilat adı altında aylardır yazıhaneleri yapamadık. Çile çekmeye devam'' ifadelerini kullandılar.

CHP yönetimindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi kısa sürede kaptanların köşkünü bitirdi ancak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 7 aydan bu güne kadar tadilat işlemlerini sürdürüyor.

VATANDAŞIN OBJEKTİFİNE YANSIDI
Son olarak Kahramanmaraş Otogarında başgösteren tadilat sorunu vatandaşın objektifine yansıdı. Vatandaşlar, ''Ah Kahramanmaraş ah! Kadim şehre çok yazık ediliyor, çevremizdeki iller çağ atlamışken, biz hep geriden geliyoruz'' deyip bir türlü çözüm bulamayan, Hayrettin Güngör'ü eleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 15:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 1 ay Önce

Vermeyin kardeşim oy bu kadar oy verirseniz bunlarda böyle yapar bide kitap yazmışmış

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.