Bir takım 'Hayrettin'sel işler!

Göreve geldiği günden bugüne kadar tek bir kurdele bile kesmeyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e tepkiler çığ oldu. Haberin detayları...

Seçim öncesinde çeşitli sözler veren Hayrettin Güngör'ün bir iddiası da 'Sırmalı köy yolunu' yapmaktı. AK Parti'li Güngör diğer vaatleri gibi bu köy yolu için adım bile atmadı.

AK Partili Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Hayrettin Güngör'ün iş bilmezliğinin faturasını Kahramanmaraş halkı ödüyor. 

Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'ne bağlı Sırmalı Mahallesi'nde her seçim öncesi söz verilen ve ancak yerine getirilmeyen o yol için vatandaşlar tepkilerini dile getirmeye devam ediyor.

"YAT YAT NEREYE KADAR?"
CHP Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Twitter hesabından Hayrettin Güngör'ü eleştirerek şunları söyledi:

"Kahramanmaraş Göksun ilçemizin Sırmalı köy yolu her seçim dönemi verilen sözlere rağmen yıllardır yapılmıyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı artık birazcık sokağa çıksa da çalışsa. Yat yat nereye kadar. Köy halkı isyanını, sitemini, çaresizliğini video çekerek iletiyor."

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2021, 13:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mirza uçar
Mirza uçar - 2 hafta Önce

Başkan sokağa gece kimse yokken çıkıyor gündüzleri sevmiyor başka türlü nasıl çıkacak

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.