Başkanımızı hangi koltuğa oturtmuşlar! Bahın hele...

AK Parti İl Başkanlığında bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Bayramlaşma programında dikkat çeken karede Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün sekreter koltuğuna oturtulması tepkilere neden oldu.

Başkanımızı hangi koltuğa oturtmuşlar! Bahın hele...

AK Parti İl Başkanlığında AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve AK Parti Milletvekilleri, İl Başkanı Fırat Görgel ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün de katılımlarıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Programda objektiflere yansıyan karede Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün döner sekreter koltuğunda oturduğu görüldü. Başkan Güngör'e yapılan bu muamele tepkilere neden oldu.

MHP Kahramanmaraş eski İl Başkanı Salman Özdoğan, Hayrettin Güngör'e yapılan bu muameleyi sosyal medya hesabından; ''İsraillilerin bizim elçiye yaptığı alçak koltuk muamelesi gibi yapmışlar. Bir Maraşlı olarak belediye başkanımıza yapılan bu muameleden dolayı, hepsine teessüflerimi bildiriyorum. Çok incindim.'' diyerek tepkisini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 14:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet cengiz
Ahmet cengiz - 2 hafta Önce

Yav he he çalışın başka şeyler bulun

Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Mahir ünal bitiriyor akp yi

Kahramanmaraşlı
Kahramanmaraşlı - 2 hafta Önce

O koltuk bile çok incinmiş diyor halk

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.