Başkan Mahçiçek ve Büyükşehir Başkan adayı Hayrettin Güngör'den esnaf ziyareti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek seçim çalışmaları kapsamında İlçe Terminal esnafını ziyaret ettiler.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek seçim çalışmaları kapsamında Kahramamaraş İlçe Terminaline giderek esnafları ziyaret etti.

Güngör, Hemşehrilerimizin gerçekten çok ciddi teveccühüyle karşılaşıyoruz diyerek her zaman her konuda birlik ve beraberliğini ortaya koyduğunu dile getirdi. Esnaflara teşekkür eden Güngör, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Geldiğimizden bu yana hemşehrilerimizi, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz bu günde köy garajın dayız. Hemşehrilerimizin gerçekten çok ciddi teveccühüyle karşılaşıyoruz.  Şükür sahibi her zaman ifade ettiğim gibi bizim insanımız. Burada sektöre ilişkin yani buraya özgün ufak tefek sorun bildiriyorlar onlar tabi yapılmayacak işler değil onların hepsini not ediyoruz kendilerine teşekkür ediyorum. Buraya özgü yol çıkışı, garaj, otopark gibi sorunları var onlar tabi telefi edilecek sorunlar biz onları not ettik. Sayın Cumhurbaşkanımız 23 Şubat saat 14.00'de Kahraman şehrimizde olacak onun hazırlıklarını yapıyoruz ben bütün hemşehrilerimi sayın Cumhurbaşkanımızı karşılamaya davet ediyorum inşallah çok coşkulu bir karşılama olacak diyorum." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.