Başkan Mahçiçek, Kahramanmaraş'ın en başarılı ilçe belediye başkanı oldu

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ORC tarafından yapılan Akdeniz Bölgesindeki 'En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları Araştırması'nda ilk 10 sıralamasında 6. sırada yer aldı.

Başkan Mahçiçek, Kahramanmaraş'ın en başarılı ilçe belediye başkanı oldu

ORC Araştırma Şirketi son yaptığı 'Yerel Yönetimler Performans Araştırması' anketini kamuoyuna duyurdu.

ORC Araştırma firması tarafından 30 Büyükşehire bağlı 519 ilçe Belediyesi arasında, 1-15 Ağustos 2020 tarihlerinde, 23 bin 200 katılımcıyla gerçekleştirilen 'En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları' araştırması sonuçları açıklandı.

Yüz yüze anket ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi (CATI) yöntemiyle gerçekleştirilen araştırmaya, nüfusu 10 binden düşük olan ilçeler dahil edilmedi.

Kahramanmaraş’tan da Onikişubat Belediye Başkanının yer aldığı listede, Akdeniz Bölgesi’nde ilk 10 sıralamasında Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek yüzde 58’lik başarı oranı ile 6. sırada yer aldı.

Özellikle ilçede gerçekleştirilen toplu konut hamlesi, sosyal ve kültürel tesisler, sosyal belediyecilik hizmetleri, ekonomik faaliyetler, kırsal alanlara yönelik yapılan yatırımlar tüm vatandaşların takdirini toplarken, Belediye Başkanı Mahçiçek, vatandaşın güvenini boşa çıkarmamak için tüm gayretleriyle çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. 


 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alyanak
Alyanak - 11 ay Önce

Acaba kim oy kullandi, onikisubat belediye calisanlari mi:) Allah insanin gozunu kulagini kor etmeye gorsun

İsmet
İsmet - 11 ay Önce

VAllahami!!!!!!

ali KARAPATLAK
ali KARAPATLAK - 11 ay Önce

demekki haketmiş...

metin
metin - 11 ay Önce

enflasyon araştırması yapanlar ile bu ankete katılanlar aynı kişiler anlaşılan. ikisi de çok komik ve gülünç sonuçlar çıkarmış çünkü.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.