Başkan Mahçiçek: 'Kahramanmaraş çağ atlayacak'

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı AK Partili Hayrettin Güngör'ün, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen proje tanıtım programın sonunda Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek açıklamalarda bulundu.

Mahçiçek, "Kahramanmaraş'ta Belediye başkanlarımız ve yönetimimiz unutulmayacak bir tarih yazacaklar. O tarihin içinde inşallah hizmet olacak, sosyal nitelikli projeler olacak, kadınlarımıza yönelik çok ciddi projeler olacak ve Kahramanmaraş çağ atlayacak" dedi

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı AK Partili Hayrettin Güngör'ün, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen proje tanıtım programın sonunda açıklamalarda bulunan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, "Bugün Büyükşehir Belediye Başkan adayımızla beraber, Kahramanmaraş'ımız da Elbistanlı hanımefendi kardeşlerimizle beraber, tarihi bir gün yaşadık. Elbistan'dan 140 kilometreden buraya kadar teşrif ettiler, bizleri onurlandırdılar, kendilerine gönülden, yürekten teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu parti hanımefendi kardeşlerimizin gayreti ve emeğiyle emin olun ki bu günkü konumunu ona göre muhafaza ediyor. Bunu inanarak söylüyorum. Çünkü hanımefendi kardeşlerimizin çok ciddi emekleri, gayretleri var, çok da ciddi duaları var. Allah razı olsun. İnşallah bu yeni dönemde hem Elbistan'ımız da, hem Kahramanmaraş'ımız da, bütün ilçelerimizde, Kahramanmaraşlı Belediye başkanlarımız ve yönetimimiz unutulmayacak bir tarih yazacaklar. O tarihin içinde inşallah hizmet olacak, sosyal nitelikli projeler olacak, kadınlarımıza yönelik çok ciddi projeler olacak ve Kahramanmaraş çağ atlayacak. Tabi bu dediğim gibi burada en büyük payda Elbistanlı ve Kahramanmaraşlı hanımefendi kardeşlerimiz. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.