Başkan Güngör: Dondurma Festivali de, Kitap Fuarı da olacak

Kahramanmaraş 5. Tekstil Makineleri Fuarı'na katılan, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ''Bu yıl içerisinde, Dondurma Festivali'de olacak, Kitap Fuarı'da olacak.'' dedi.

Kahramanmaraş'ta Valilik ve Büyükşehir Belediyesi ile Ticaret ve Sanayi Odasının desteğiyle düzenlenen 5. Tekstil Makineleri Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.

Bu yıl içerisinde Dondurma Festivali ve Kitap Fuarı'nın olacağını belirten Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şunları kaydetti:

Başkan Güngör, "Bu yıl içerisinde Dondurma Festivali de olacak Kitap Fuarı da olacak. Bunların hepsi Yüzüncü Yıl kutlamalarımız kapsamında olacak. Yüzüncü Yıl Dondurma Festivali, Yüzüncü Yıl Kitap ve Kültür Fuarı gibi hepsi Yüzüncü Yıl kutlamalarımızın içerisinde olacak. Bunun için hem Valilik hem bizden arkadaşlar bir ekip çalışıyor. Yakında da etkinlik takvimini açıklayıp sizlerle paylaşacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.