Başkan Erdoğan teşekkür ziyareti için Kahramanmaraş'a geliyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, önümüzdeki günlerde Türkiye turuna çıkarak, başarılı iller arasında bulunan Kahramanmaraş'a teşekkür ziyaretinde bulunacağı belirtildi.

Başkan Erdoğan teşekkür ziyareti için Kahramanmaraş'a geliyor

Uzun zamandır konuşulan Başkan Erdoğan'ın Kahramanmaraş ziyareti kesinleşti. Tarih Ağustos ayının başı olarak planlanıyor. 31 Mart yerel seçimlerinde Kahramanmaraş, AK Partililerin yüzünü bir kez daha güldürdü. 

Öyle ki İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya gibi önemli kentleri muhalefete kaptıran AK Parti, Kahramanmaraş'ta önemli bir seçim zaferi elde etti. 

KESİNLEŞEN GİDECEĞİ İLLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rize dışında en yüksek oy aldığı iller arasında Trabzon, Kayseri, Konya, Şanlıurfa, Erzurum, Kahramanmaraş, Sakarya, Şırnak, Gaziantep, Adıyaman, Nevşehir yer alıyor.

AK Parti Sözcücü Ömer Çelik, yaptığı açıklamada, "Seçimde yüksek başarı gösteren illere ve bazı ilçelere Cumhurbaşkanımız ziyaret gerçekleştirerek teşekkür turuna çıkacak" dedi.

Kaynak: Kanal Maraş

YORUM EKLE
YORUMLAR
Galip Çelik
Galip Çelik - 5 ay Önce

Hoş geldin Reisim dört gözle bekliyoruz..

xmen
xmen - 5 ay Önce

Cumhurbaşkanı ne zamandan beri başkan oldu.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.