Başkan Erdoğan, Kahramanmaraşlı siyam ikizlerini kabul edecek

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) aldıkları puanla baraj altında kalan siyam ikizleri Sema ve Ayşe için Başkan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan devreye girmişti. Bu gelişmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan onları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet etti.

Başkan Erdoğan, Kahramanmaraşlı siyam ikizlerini kabul edecek

YKS'de 150 puan barajı aşamayan Kahramanmaraşlı Siyam ikizleri Ayşe ve Sema Tanrıkulu'nu Başkan Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.

Kahramanmaraşlı yapışık ikizler Ayşe ve Sema Tanrıkulu daha önce yaptıkları açıklamada üniversite sınavına girerken "hayalimiz ilahiyat fakültesinde okumak" demişlerdi. Ama yeterli puanı alamayınca hayalleri yarım kalmıştı. Yapılan haberler sonrası önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan harekete geçmiş ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde İlahiyat Fakutlesi'ne yerleştirilmişti.

BAŞKAN ERDOĞAN DAVET ETTİ
Başakan Recep Tayyip Erdoğan siyam ikizleri Sema ve Ayşe Tanrıkulu’nu perşembe günü Cumhurbaşkanlığı külliyesi'nde kabul etmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 09:38
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.