Başkan Erdoğan 12 Şubat'ta Kahramanmaraş'a geliyor!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, ''Kahramanmaraşımızın kurtuluşunun 100’üncü yıl etkinlikleri büyük bir heyecanla devam ediyor. 12 Şubat günü Cumhurbaşkanımızın katılımıyla Kahramanmaraş’ta kurtuluşumuzu idrak edeceğiz'' dedi.

Başkan Erdoğan 12 Şubat'ta Kahramanmaraş'a geliyor!
banner150

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: "12 Şubat’ta Sütçü İmam’ın, Abdal Halil Ağa’nın ve Rıdvan Hoca’nın ruhunu Türkiye ile paylaşacağız" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 12 Şubat'ta Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü etkinliklerine katılacağını söyledi.

Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü etkinlikleri hakkında bilgi almak için Kahramanmaraş'a gelen Ünal, basın mensuplarına açıklamada bulundu. 100’üncü yıl kutlamalarını coşkuyla idrak edeceklerini ifade eden Ünal, ''İstiklalimizin, bağımsızlığımızın 100’üncü yılı bizim için coşku ve heyecan demektir. Her bir ferdinin kahraman olduğu, Kahramanmaraşımızın kurtuluşunun 100’üncü yıl etkinlikleri büyük bir heyecanla devam ediyor. 12 Şubat günü Cumhurbaşkanımızın katılımıyla Kahramanmaraş’ta kurtuluşumuzu idrak edeceğiz'' diye konuştu.

Bir gazetecinin, ''Kahramanmaraş’ın 12 Şubat Kurtuluş Bayramında bakanların kabine toplantısının Kahramanmaraş’ta yapabilir mi?'' şeklinde sorusu üzerine Ünal, ''Kahramanmaraşımızın istiklal ruhunu tüm Türkiye ve dünya ile paylaşmak istiyoruz. O gün burada bir kabine toplantısı yapmaktan ziyade Sütçü İmam’ın ruhunu, Abdal Halil Ağa’nın ruhunu, Rıdvan Hoca’nın ruhunu, bayrak olayını ve Türk’ün bağımsızlığını kendi karakteri haline gelmiş şeklini biz cumhurbaşkanımız şahsında Türkiye’ye paylaşmamız gerekiyor'' diye konuştu.

Ünal, daha sonra beraberindekilerle birlikte Elbistan ilçesine hareket etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2020, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.