Bağrıaçık'tan sosyal medya hesabından bombardıman

Futbol Federasyonu üyesi Bağrıaçık, sosyal medya hesabından, şahsı hakkında haksız ve hukuksuz girişimlerde bulunan Kahramanmaraş spor yöneticilerini tatlı tatlı uyardı.

Bağrıaçık'tan sosyal medya hesabından bombardıman

Türkiye’deki Futbol Federasyonunu seçecek 103 delegeden birisi olduğunu söyleyen Bağrıaçık, aynı zamanda TFF Genel Kurul Delegesi. Kahramanmaraş Spor yöneticilerinin kendisini diskalifiye etmek için yönetim kurulu kararı alarak karar defterine geçirmesi yönünde Kulüp Müdürüne baskı yaptıklarını ancak yetkililerin “Mehmet Bağrıaçık TÜRKİYE’Yİ temsilen AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU delegesi olarak Türkiye’yi temsil ediyor”, herhangi bir değişiklik söz konusu olamaz” dediklerini ifade eden Bağrıaçık, Maraş Spor yöneticilerine şimdilik gol atmış gibi gözüküyor. Temennimiz; siyasette, sporda, iş dünyasında birilerinin birbirini yok sayarak ilerlemeye çalışmamaları.
İşte Bağrıaçık’ın sosyal medya hesabından açıklamaları: 

“ÇALIŞ SENİN DE OLUR… Boş kaldığım zamanlarda geçmiş gözümün önünden geçer. Neler yaşadım bu hayatta diye, Bazen acı, bazen tatlı hatıralara canlanır gözlerimde. Kimler yapmışsa iyilik onlar hatırlanır iyilikle, Kimler yapmışsa kötülük onlar hatırlanır kötülükle. K.Maraşlı bir Spor yöneticisi olarak Türkiye’deki 103 Kişiden biri olarak TFF Genel Kurul Delegesi oluyorum ve FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANINI seçecek üyelerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyorum.. Tabi Türkiye genelindeki SPOR DOSTLARIM sevinip beni tebrik ediyorlar. Ama beni çekemeyen, beni kıskanan K.Maraşspor yöneticileri Yönetim Kurulu Toplantısında TTT Delegeliğinden beni değiştirip yerime de Yönetimden bir isim belirlemek için Yönetim Kurulu Kararı alıyorlar. Alınan Yönetim Kurulu Kararını Karar defterine geçirmesi için Kulüp Müdürüne veriyorlar… Kulüp Müdür maddeleri okurken Benimle ilgili bölümü görünce Yöneticileri bunun olmayacağını söylüyor. Yönetimdeki Böyük Yöneticiler kesinlikle bu değişikliğin yapılması gerekliliğini söylüyorlar… Müdür de “ Mehmet Bağrıaçık K.Maraşsporu temsilen orada Delege değil ki, bizim böyle bir yetkimiz yok.K.Maraşsporun TFF de delege hakkı da yok üstelik.Mehmet Bağrıaçık TÜRKİYE’Yİ temsilen AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU delegesi olarak Türkiye’yi temsil ediyor”… deyince hemen aldıkları kararı siliyorlar… Evet, K.Maraşlı sporsever Dostlarım. Türkiye’yi temsilen Amatörlerden seçilen iki Kişiden biri bendim. Hem de kendi aramızda oylama yapılarak yapılan seçim sonucu seçildiğim yerden hiç yetkisi , hakkı ve Hukuku olmayan kendi hemşehrilerim tarafından görevden alınmak istendim… Hani diyoruz ya ;K.Maraş, Sporda, Siyasette, Ticarette neden ilerlemiyor… SORUYORUM SİZE ; BİRBİRİMİZİN AYAĞINA BASARSAK NASIL YÜKSELİRİZ… NASIL İLERLERİZ… YAŞADIĞIM DAHA O KADAR ÇOK HAİNLİKLER , İHANETLER VARKİ ZAMANLA YAZACAĞIM… Kıskanma ne olur, Çalış senin de olur…”

YORUM EKLE

banner75