Bağrıaçık: AK Parti'nin Kahramanmaraş'ta kazanacağı son seçim olmuştur!

Kahramanmaraş'ın; Spor, Siyaset ve İş dünyasının yakından tanıdığı isim Mehmet Bağrıaçık Açık Masa programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bağrıaçık; ''AK Parti'nin Kahramanmaraş'ta geçen dönem kazandığı belediyeleri olası bir seçimde kazanamayacağını söyledi.

Açık Masa Programın konuğu Kahramanmaraş'ın; spor, siyaset ve iş dünyasının yakından tanıdığı isim Mehmet Bağrıaçık, programın son bölümünde flaş açıklamalarda bulundu.

Bağrıaçık, Kahramanmaraş'ta muhalefet partileri iktifak yapıp, halkın teveccühünü alan halkın beğenisini kazanmış bir aday gösterirlerse olası bir belediye seçiminde kazanacağını söyledi.

Açık masa programında Genel yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan'ın Ankara'da Mansur Başkanın ilçe belediyesi Başkanlığından Büyükşehir Belediye Başkanlığına yürüdüğünü ve olası bir yerel seçimde Türkoğlu Belediye Başkanı osman Okumuş'un çok büyük şansı olduğunu belirtmesi üzerine Bağrıaçık; ''Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'un inanılmaz belediyecilik yaptığını halkın teveccühünü aldığını, ancak maalesefki AK Parti'nin bu gidişi bu şekilde devam ettirdiği takdirde Kahramanmaraş'ta kazandığı son seçim olduğunu ve bundan sonra kazanmasının çok zor olacağını'' belirtti.

İşte Bağrıaçık'ın açıklamalarının bazı satır başları şu şekilde:

"Benim öngörüm ve altıncı hissim kuvvetlidir. Öngörümü söylüyorum. Eğer ki muhalefet bir hata yapmazsa AK Parti'nin kazanacağı son seçim bu seçim olmuştur. Bundan sonra kazanacağını düşünmüyorum.

"HALKIN BEĞENİSİNİ KAZANMIŞ BİR ADAY"

Yalnız ittifak yapıp CHP'li bir aday göstermezlerse. Muhalefet ittifak yapıp halkın teveccühünü alan halkın beğenisini kazanmış bir aday gösterirse AK Parti bu belediye seçimini kazanamaz. 

"MUHALEFET İTTİFAK YAPARSA AK PARTİ KAZANAMAZ"

Kahramanmaraş'ta seçmenler Büyükşehir Başkanlığını CHP'li bir adaya vermez, bunu siyaseten bilmeyip de hâlâ bu konuda israr edenler ben siyasetçiyim demesinler. Yüzde 90'a yakın sağ kesimin oyu olduğu bir yerde CHP'li bir aday kazanamaz. Geçen seçimde o hatayı yaptılar ama yine de yüzde 35 oy aldılar. Eğer hata yapmazlarsa önümüzdeki seçimde yüzde 50'nin çok üzerinde bir oy alacaklar. Tekrar söylüyorum muhalefet ittifak yaparsa AK Parti kazanamaz." şeklinde konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 6 ay Önce

Çok doğru bunlar şımardı iyice yolsuzluk diz boyu hizmet sıfır

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.