Aylar öncesinden Sabancı Kültür Merkezi yıkıldı ancak devamı getirilmedi

Kahramanmaraş Fuar Merkezi (KAFUM) içerisinde bulunan Sabancı Kültür Merkezi aylar öncesinden yıkılmasına rağmen burası atıl bir vaziyette bırakıldı.

Kahramanmaraş Fuar Merkezi (KAFUM) içerisinde bulunan Sabancı Kültür Merkezi aylar öncesinden yıkıldı ancak Kültür Merkezi'nin bulunduğu yere herhangi bir altyapı çalışması yapılmadığı için o bölge viraneye, adeta çöplüğe dönüştü.

Kanal Maraş olarak yıkılan Sabancı Kültür Merkezi'nin bulunduğu bölgeye giderek son durumu sizlerin gözleri önüne serdik.

YIKMAKTA HÜNERLİ ANCAK YAPMA KISMINDA BİR ÇAPA GÖREMİYORUZ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yıkmakta hünerli ancak yapma kısmına gelince bir çapa göremiyoruz.

Örnek vermek gerekirse: Kahramanmaraş Otogarı 1 seneyi aştı ancak halen tadilatı bitirilemedi, Kültür Merkezi'ndeki Amfi Tiyatro'sunu yıktılar ve o alanı toprak halinde bıraktılar ve bugün de Sabancı Kültür Merkezi'nin bulunduğu alanın görüldüğü üzere bir tarafı çöplüğe bir tarafı beton yığınına dönüşmüş.

Sabancı Kültür Merkezi'nin bulunduğu bu alana ne yapılacak bilemiyoruz ancak umuyoruz ki en kısa sürede çalışmalar başlatılarak bu kötü görüntü Kahramanmaraş'ın manzarasında silinerek yerini güzel bir görüntüye bırakır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.