ASKF'den Elbistan Spor'a geçmiş olsun ziyareti

Geçtiğimiz hafta Viranşehir deplasmanında oynanan maç öncesi 10 futbolcu ile teknik heyetin gıda zehirlenmesi şüphesi ile rahatsızlanan Elbistan spor'a Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yetkilileri tarafından geçmiş olsun temennisi ile çiçek takdiminde bulunuldu.

ASKF'den Elbistan Spor'a geçmiş olsun ziyareti

Elbistan spor- Şanlıurfa Belediyespor müsabakası öncesi Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Abdurrahman Akbaba,ASKF Genel sekreteri Ahmet Güler,Yönetim kurulu üyesi ve  Eğitim sekreteri Adem Karaköse ve Yönetim Kurulu Üyesi Akif Akkaya tarafından Elbistan Spor Kulüp başkanım Fatih Çiflikli,Teknik Direktör Erol Azgın,Takım Kaptanı  Mehmet Doğan ve futbolculara federasyon başkanım Ekrem Karaoğlan ve Yönetim Kurulu adına çiçek takdiminde konuşan ASKF Başkan Yardımcısı Abdurrahman Akbaba şunları söyledi.

''Geçtiğimiz hafta sonu yaşanan gıda zehirlenmesi nedeni ile yaşanan talihsiz hadise için federasyon başkanımız sayın Ekrem Karaoğlan ve Yönetim Kurulumuzun selamları ve geçmiş olsun dileklerini iletiyorum, bizim için esas olan skor değil, sporcularımızın sağlığıdır'' dedi.

 Elbistan spor Kulübü başkanı Fatih Çiflikli ,Teknik Direktör Erol Azgın,Takım Kaptanı Mehmet Doğan ve futbolcular, ASKF Başkanı Ekrem Karaoğlan ve Yönetimine ilgi, alâka ve geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.