banner232

Ali Öztunç, sosyal medya hesabından paylaştı: Ne zaman verdikleri sözü tutacaklar?

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, sosyal medya hesabından Arsan Kavşağı konusunda AK Parti'yi eleştirdi. Öztunç, "Bu kavşak ne zaman bitecek? Ne zaman verdikleri sözü tutacaklar?" sözleriyle AK Parti'yi eleştirdi.

Ali Öztunç, sosyal medya hesabından paylaştı: Ne zaman verdikleri sözü tutacaklar?

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, sosyal medya hesabından paylaştığı bu sözler ile AK Parti'yi eleştirdi:

"Değerli Kahramanmaraşlı hemşerilerim aylardır Kahramanmaraş Merkez'de bir beceriksizlik yaşanıyor.

Arsan kavşağı aylardır inşaat halinde.

Çok önce biteceği açıklanan bu kavşak nedeniyle Kahramanmaraş Merkez'de hemşerilerim İstanbul trafiği gibi bir trafik ile karşılaşıyor.

Vatandaşlarımız her gün bu beceriksizliğe ve eziyete isyan ediyor ama AKP’den ses yok.

Bir yetkili artık çıkıp açıklasın bu kavşak ne zaman bitecek?

Ne zaman verdikleri sözü tutacaklar?"

İŞTE CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ALİ ÖZTUNÇ'UN O PAYLAŞIMI:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Salih
Muhammed Salih - 6 ay Önce

Sayın Öztunç söz mü ))) Artık sözün os....k kadar değeri kalmadı. Dulkadiroğlu hangi söz yerine gelmiş ki . Keşke siz kazansaydınız belediye başkanlığını , memleket bir hizmet görseydi. Hayrettin beyin seçim vaatlerine bakınca , Maraş Paris olacaktı. Ancak bir Afganistan şehrine döndü. Söz demişken Dulkadiroğlu belediye başkanı yapılan zat 7 yıldan bu yana Dulkadiroğlu -Çağlayancerit- Gölbaşı duble yolu yapıyor . Kazma vurdu mu acaba . Bu yalan bizi öldürecek . Geçenlerde Ahmet ÖZdemir bey karayolları genel müdürü ile görüşmüş bir de foto koymuş . Görüştük diyor sadece .. Sonuç sıfır.. Bunlardan bir şey beklemiyoruz artık. Tez zamanda başımızdan gitsinler . Hepsi muradına erdi. Allahım bunları başımızdan al . Arsan kavşağı yapılmasın , artık önemi yok. Ama Antepliler ordan geçerken bize küfrediyor. O zoruma gidiyor .

Mahmut
Mahmut - 6 ay Önce

Hiç bir zaman bitmeyecek bende her gün geçmek zorundayım dönüş yolunda her gün günaha giriyoruz bunların yüzüne cehennemin dibine kazın artık bıktık yeter be

serdar
serdar - 6 ay Önce

Ayıp ya sen o kadar al. Adana ya servet aktarıyorlar ama boy boy da fotoğrafları var. Tabii seçim yatırımı ama Adana da Belediyeyi bir daha rüyalarında görürler. Yüreğir i geçemezler.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.