Akşener'den Güngör'e tepki: Haddini bil cahil adam!

Kamuoyunda günlerce konuşulan ve büyük tepkilere neden olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün sözlerine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener çok sert tepki gösterdi.

İYİ Parti'nin grup toplanrısında Meral Akşener, kentte günlerce konuşulan Trabzon-Kahramanmaraş ile ilgili açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün "Sizi biz müslüman yaptık" şeklindeki akılalmaz sözlerine tepki gösteren Akşener, ''Cahil adam olarak'' nitelendirdi.

İşte Akşener'in o sözleri:

"AK Parti kadrolarının cüretine bakın, AK Parti'li bir belediye başkanı Trabzonlu bir kardeşimize “Sizi biz Müslüman yaptık” dedi. Nedir bu Trabzon ile alıp veremediğiniz? 31 Mart'a giderken Ekrem İmamoğlu'na Pontus benzetmesi yapmaktan utanmadınız. Şimdi de “ sizi biz Müslüman yaptık.” diyorsunuz. Sultan Süleyman'ın doğduğu topraklardan bahsediyorsun. Haddini bil cahil adam! Tarihine ve milletine yabancılaşmış bir kadrodan millete fayda gelmez."

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 19:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.