banner232

Akif Diş yazdı! 'Hayrettin Güngör Bey.. Sizi o koltuga oturtan halk, sizi o koltuktan öyle bir indirir ki...'

Duyarlı Maraşlılar sosyal medya hesabından Akif Diş yaptığı paylaşımda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e eleştirilerde bulundu.

Akif Diş yazdı! 'Hayrettin Güngör Bey.. Sizi o koltuga oturtan halk, sizi o koltuktan öyle bir indirir ki...'

Duyarlı Maraşlılar sosyal medya hesabından Akif Diş yaptığı paylaşımda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e eleştirilerde bulunarak, ''Hayrettin Güngör Bey.. Sizi o koltuga oturtan halk, sizi o koltuktan öyle bir indirir ki... Bırakın sehirde dolaşabilmeyi, Aksu köprüsünden bile giremezsiniz şehre...'' dedi.

Akif Diş'in Duyarlı Maraşlılar sayfasındaki paylaşımı şu şekilde;

''Sayın Hayrettin Güngör Bey

Meşgul ettiğiniz makamın gereğini yapamadığınızı üzüntüyle seyrediyorum.

Takdir edersiniz ki, o makamı bileğiniz hakkıyla mücadele vererek kazanmadığınızı, arkanızdaki gücün etkisi ve o güce gönül vermiş Maraş halkının destekleriyle o koltukta oturduğunuzu umarım hatırlıyorsunuzdur.

Koskoca bir şehrin Riyaset makamını temsil edeceksiniz, 

Kadim bir şehrin Şehremini olacaksınız ama tebaanızla, halkınızla hatta personellerinizle uğraşıp, onları ya sürgün edeceksiniz veya görevine son vereceksiniz.

Yok öyle bir dünya.

İnsanların sevgisini muhabbetini güvenini kazanma yerine, bu şekildeki tutumlarınızla, sizi o koltuğa oturtan insanları kırıp incitirseniz halkın gözünden düşeceğinizi ve o koltuğu bir daha rüyalarınızda görebileceğinizi hatırlatmak istiyorum.

Yörükselim mahalle muhtarı Akif Neşnat beyi pek tanımam.

Yörükselim mahallesinde ikamet eden tanıdıklarımdan ve bilhassa garip gureba ailelerden edindiğim bilgiler doğrultusunda mahallesi için gayret sarf eden, mahallesinin ihtiyaçları için mücadele veren bir muhtar olduğunu öğreniyorum.

Mahallesinin bir ihtiyacını kendi şahsi sayfasında dile getirdiğinden dolayı, belediyedeki görevinden ihraç etmenizi esefle kınıyorum.

Amirlerine karsı hakaret etmesini bahane göstermeniz de apayrı bir komedi.

Ayrıca babası muhtar olan bir genç kardeşimizin cimere yazdıklarından dolayı babasını makamınıza çağırtıp hakaretlerle uyarıda bulunduğunuzu duydu tüm Maraş halkı.

Bu mudur Şehremini olmak.

Bürokrasiden geldiğiniz için siyasî davranmayı bilemediğiniz apaçık aşikâr.

Siyasî olabilseydiniz şayet, o kişilere hakaret edeceğinize o kişilerin gönlünü alır, yanlış anlaşılan konular hakkında açıklama yapar, kimseyi de incitmezdiniz.

Kulağınıza küpe edeceğiniz bir hatırlatmada bulunayım size.

Şayet sizin arkanızdaki güç olmadan secime girseydiniz, o hakaret ettiğiniz ve isine son verdiğiniz muhtarların mahallelerinden aldığı oy sayıları kadar oyu, bırakın mahalleyi tüm şehir halkından bile alamazdınız.

Siz bu tutumlarınızla devam ederseniz şayet,

Sizi o koltuğa oturtan halk, sizi o koltuktan öyle bir indirir ki...

Bırakın şehirde dolaşabilmeyi, Aksu köprüsünden bile giremezsiniz şehre...

Sıradan bir vatandaş olarak, siyasî muhalefet yamamaksızın, kardeşine bir şekildeki yaptığım uyarılarımı dikkate alacağınızı umuyorum.

Selamlar...'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2021, 17:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Belediye personeli
Belediye personeli - 6 ay Önce

FİRAVUNDA ZALİMDİ

Muhammed salih
Muhammed salih - 6 ay Önce

Sayın Akif diş gönlün var olsun. Çok gğzel yazmışsın . Hayrettin Güngör sayfasına bir bakayım dedim , bu adam ne paylaşıyor diye. Mescidi Aksa paylaşımı yapmış. Bunu zaten herkes yapıyor. Ama bilemiyor ki bu zat bir müminin gönlü en kıymetli şeydir . Kabe’den bile kıymetli olduğu hadislerden açıktır. Peki bu başkan bu mübarek günde, üstelik Kadir gecesi , üstelik MESCİDİ AKSANIN işgal gecesinde hiç mi hüznü olmadı ki bu işlerle uğraşıyor. Bir müslüman için iki yüzlü ve münafık bir tavır değil mi . Akif Diş bey elinize gönlünüze sağlık , slzi tebrik ediyorum. Ancak bu kadar siyasetçi , milletvekili vs. neden tek kelime etmiyor bu haksızlığa. Bu maddi ve manevi talana neden dur diyen yok. İnsanlık mı öldü , maraşlılık mı öldü. Muhtar akif Neşnat millet nezdinde 1000 tane Hayrettin eder şu an. İkisi bağımsız aday olsun . Hayrettin 3 oy alır. Akif 10000 kat oy alır. Defol git artık Hayrettin sevilmiyorsun . Sen de git kardeşinin yanına. Şu yargılananın.

Ahmet
Ahmet - 6 ay Önce

Akif bey "duyarlı maraşlı" başkana ders veriyor,

Önder
Önder - 6 ay Önce

Akif bey

Cemil ates
Cemil ates - 6 ay Önce

Adam gibi adam gariban fakir babası devletten alamasa bile cebimden yardım eden güçlü onurlu şerefli adam gibi adamdır akif neşnat kardesim rabbim yolunu bahtını açık etsin saygilar

mert
mert - 6 ay Önce

geçti borun pazarı sür eşeğini niğdeye kim gelecek başkan olarak yine akp biri yine zihniyet aynı yine aynı ekip ne değişecek al birini vur ötekine akp ne yapıyor şimdi hiç bir şey ama laf bol edeceğiz yapacağız olmayınca chp yaptı yok diş güçler yaptı o yaptı bu yaptı kandırıldım olunca ben yaptım ozaman dış güçler yokya öyle bahanelere karın tok önem al ozaman ne için ordasın orası ağlama makamı değil icraat makamı rant makamı değil icraat makamı ah Türkiye vah Türkiye

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.