Akedaş'a tepkiler çığ gibi büyüyor!

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan’ın “Oldu mu A-K-E-D-A-Ş..?” başlıklı köşe yazısının ardından, vatandaşlara AKEDAŞ’tan memnun olup olmadıklarını sorduk

Akedaş'a tepkiler çığ gibi büyüyor!

Yılda 3 bin saat elektrik alan kurulu güç bakımından Türkiye’nin 2’inci büyük şehri olan ve Türkiye elektriğinin yüzde 8’ini karşılayan Kahramanmaraş’ta, faturaların yüksek gelmesinden dolayı vatandaş muzdarip.

Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta aktif olarak 550 bin abonesi bulanan AKEDAŞ, hakkında kanalmaras.com mikrofonlarına konuşan vatandaşlar, AKEDAŞ’tan memnun olmadıkların, özellikle fatura dağıtım bedeli altında fazla fatura geldiğini belirttiler.

Vatandaşların görüşleri şöyle;

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 11:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
önemsiz
önemsiz - 3 yıl Önce

borçlu borcunu bilirse kesilmesine gerek kalmaz!

Enver
Enver - 3 yıl Önce

Bir abonenin aylık tüketim bedeli arıyorum 38 TL fakat ödediği tutar 71 TL oluyor. Arkadaşın dediği gibi hadi gidin doğuda ki vatandaşlardan da alın. Onların tüketimini neden biz ödüyoruz.

Yurdum insani
Yurdum insani - 3 yıl Önce

Neler neler 6 ay fatura gondermiyorlar eve sonra diyorlarki bunu siz takip edeceksiniz akedasi arayip eve fatura gelmedi diyeveksiniz diyorlar sonra elektirigi kesiyolar. Daha neler neler..

Bekir köse
Bekir köse - 3 yıl Önce

Akedaş işine geldigibi fatura yazıyor

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.