AK Partili vekil Güvenç: Benim FETÖ'cü olduğumu yazmışlar

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, bugün Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni ve köşe yazarı Mustafa Karaaslan'ın yazdığı ''Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın'' köşe yazısına istinaden kendi sosyal medya hesabı Twitter üzerinden isim vermeden ''Tetikçi'' sıfatıyla kendini savunmaya çalıştı. Ancak bu sefer topu taca attı. Yaptığı açıklamada (Gene o dönem Ak parti genel sekreteri olan Abdülhamit Gül biraz bunlarla uzlaşsan dedi. Ben de bu işlerin devlete maliyeti var yapamam Dedim. Konuştuk haklısın dedi) Bu nasıl bir hezeyan kendi partisinin dönemin AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül'ü resmen bunlarla uzlaş dediğini deklare ediyor. Bu açıklamalar Ankara da çok ses getireceği benziyor.

AK Partili vekil Güvenç: Benim FETÖ'cü olduğumu yazmışlar
banner150

Güvenç yaptığı açıklamada, ''Tetikçilerinizle üstüme gelmeyin. Yanlışlarınızı düşünün. Sorununuz ben degilim çukur karakterinizdir onun üzerinde çalışın.” diyen Güvenç açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Değerli hemşerilerim; Kahraman Şehrimizdeki tetikçi Şanlıurfa’daki malum bazı tetikçilerin servisi ile fetöcü olduğumu yazmış. Reklamı olmasın diye buraya almadım. Evet, tekrar ediyorum hodri meydan: İddiaların hepsi soruşturuldu hemde Yargıtay başsavcılığı nezdin de. Benim haberim olmadan takipsizlik kararı verdiler..

Sizlerdeki bu kuyruk acısı neden. Kim ya da kimler adına bu kadar Celalettin Güvençle uğraşıyorsunuz... Hırsızlıkları uğursuzlukları neden yazamıyorsunuz. Halkta karşılığı olmayan bitmiş tükenmiş sözüm ona insanları tekrar ayağa kaldıracagınızımı düşünüyorsunuz...
 Zavallı tetikçilerle işim yok..Perde arkasındaki alçak ruhlular da şunu bilsinler ki: Sizin sorununuz bizzat kendi karakteriniz..
 Bilinki bu milletten daha çok Celalettin Güvençler çıkar.

 Değerli kardeşlerimiu şu iki anektodı da sizlerle paylaşarak bitireyim. Şanlıurfa’da dönemin güçlülerinden biri bana seni ‘bunlarla’ uzlaştırım Türkiye çapında piarını yaparız dedi.
Hayır dedim. Gene o dönem Ak parti genel sekreteri olan Abdülhamit Gül biraz bunlarla uzlaşsan dedi. Ben de bu işlerin devlete maliyeti var yapamam Dedim. Konuştuk haklısın dedi

Çok açık söylüyorum şu an sade bir milletvekiliyim ve halkıma hizmet etmeye çalışıyor herkesin bildiği gibi siyasi çatışma ve mücadeleye girmemeye çalışıyorum.
Onun için tetikçilerinizle üstüme gelmeyin. Yanlışlarınızı düşünün. Sorununuz ben değilim çukur karakterinizdir onun üzerinde çalışın.” dedi.

Degerli dostlar bazı art niyetliler twetim üzerine; Sayın Abdulhamit Gül'e 'FETÖ'cülerle mi anlaş'' dedi. Şeklinde sataşmışlar. Bu ve benzeri çamurlar sayın Bakan'a yapışmaz.

Sayın bakanla görüşmede asla FETÖ konusu geçmedi. Söylediği çok şikayet geliyor  sen belediye başkanısın bir orta yol uzlaşma buldan dedi. Bunun zor olduğunu söylediğimde haklısın dedi..

Sayın Abdulhamit Gül'ün FETÖ'yle de hırsız uğruzlarla işinin olmadıgını herkes bilir...''

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 13:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlı
Maraşlı - 1 yıl Önce

Bu bir il müdürü vardı geçenlerde emekli olacağını belirtti ve bir konuşma yaptı hayretler içindeyim. Sadece kendine biat eden kişileri toplayarak yaptığı veda konuşmasında toplantıda toplam 7 veya 8 kişi var ve hemen hemen hepsi müdür müdür yrd. Genelde vekaleten yapanlar bunlara demiski ''BENDEN SİNRA GELECEK OLAN İL MUDURU BİZDEN BİRİ OLACAK '' demiş. Bu söz ne demektir bunun arkasında çok gizli bir örgüt şebeke çete adının ne olduğunu bilmiyorum kim bunlar feto mu pkk mi ''BİZ'' kim ne demek lutfen arastirilmasini istiyorum. Zaten bu kişiyi yıllardır o koltukta oturtan arkasında duranin da bu vekil olduğunu bildiğimiz için aklımda derin şüpheler oluştu...

Gel de gülme
Gel de gülme - 1 yıl Önce

Gündem her ne kadar bunlarla çalkalansa da konuşulan şu ki aile sosyal il müdürlüğünde neler oluyor biri gidip biri geliyor al birini vur ötekine diyorlar şimdi vekalet edenin akrabaları fetodan şoruşturma geçirdiğini dile getiriyorlar bunlara da el atmak lazım

Maraşlı
Maraşlı - 1 yıl Önce

Geçenlerde emekli olanil müdürü giderken benden sonra bizden biri gelecek demiş BİZ dediği kim bu kurumun içinde bir örgüt mu var çünkü bu konuşmayı 7 veya 8 kişiye kendisine biat eden il müdür yardımcıları ve vekalet yapan çoğu müdür ve müdür yardimcilarina söylüyor. BİZ dediği kim feto mu pkk mi yoksa başka bir çete mi. Şua yerine gelen kişiyi kendisi getirdi ve bu kişinin eniştesi şuan cezaevinde öğretmenlerden sorumlu fetonun il imamı idi .

Vatandaş 46
Vatandaş 46 - 1 yıl Önce

Sayın Güvenç vatandaş olarak sadece izliyoruz Urfa yerel gazetelerine ne diyceksiniz onlara nasıl yanıt vereceksiniz bizde hangis doğru bilemez olduk

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.